Technológie

Leaker, ktorý naznačil zlý výkon PS5 v multiplatformových hrách, klamal, je to len sklamaný fanúšik Xboxu.

Stáva sa to tiež.

Príchod novej generácie konzol z dielní Sony a Microsoft je tento rok veľmi špecifický. Dôvodom je, samozrejme, neočakávaná globálna pandémia, ktorá jednoducho zrušila všetky plány, nielen plány v hernom priemysle. Preto stále existuje veľa nezodpovedaných otázok o nových konzolách a je to doslova týždne.

Napriek tomu sme predniesli niekoľko vystúpení, ktoré nám ukázali smer oboch gigantov. V súčasnosti posledná prezentácia patrila spoločnosti Microsoft, kde sme videli hlavne podiel titulov prvej strany a viete, ako sa to ukázalo s Halo Infinite. Veľká komunita hráčov tento titul pochovala pod čiernou zemou a orgány nasledujúcej generácie, ktoré ohlásili niekoľkokrát, padli na zem za pár sekúnd. Najdôležitejšie spustenie titulu Xbox Series X skončilo odložením, ktoré len málokto očakával.

Sklamaní fanúšikovia Xboxu si takúto situáciu určite nepotešili, takže môžu len dúfať, že odloženie hry na budúci rok pomôže. Niektorí fanúšikovia konzoly Xbox však v posledných týždňoch ťažko prežívajú. Vďaka najnovšej prezentácii sa spoločnosť Microsoft otočí tam, kde je to možné, a mení rôzne vyhlásenia, ktoré predtým vytesala do kameňa.

Jedným z takýchto fanúšikov bol „tajný spoľahlivý zdroj“ s prezývkou DuskGolem, Zameral sa na primárne informácie týkajúce sa série Resident Evil. Predpovedal vyhlásenie a stretnutie Resident Evil: Village s tvrdením, že spoločnosť Sony získala výhradné práva na sériu Silent Hill, a tiež hovoril o zlom stave vývoja Street Fighter 6 a producent hry oznámil svoj odchod z Capcom v rámci niekoľko dní.

V posledných dňoch pritiahla pozornosť vďaka obvineniam z problematického výkonu konzoly PlayStation 5 v multiplatformových hrách a možnej vyššej cene v porovnaní s radmi Xbox X. „Z toho, čo som počul, je Playstation 5 vynikajúcou konzolou, keď vyvíjate hry výhradne pre ňu, ale v skutočnosti vývoja hry sú špecifikácie konzoly divné, pokiaľ ide o vývoj na viacerých platformách. je multiplatformový, rýchly SSD pomáha, ale určite sa nedá naplno využiť a od známeho vývojára som sa dozvedel, že PS5 má problémy so spustením hry na 1080p / 60FPS, zatiaľ čo séria Xbox X nemá problém a pozná rozlíšenie. Zvyšuje sa ešte viac. Samozrejme to platí pre malú vzorku vývojárov, s ktorými som hovoril. ““Tvrdil DuskGolem.

Samozrejme, takéto tvrdenia okamžite vyvolali kritiku z tábora spoločnosti Sony a mnoho herných webových stránok túto reakciu nevynechalo. Nakoniec je však realita niekde inde. DuskGolem sa objavil iba sklamaný fanúšik Xboxu, ktorý nezvládol negatívne reakcie z prezentácie Halo Infinite a mierne chaotickej marketingovej kampane spoločnosti Microsoft v Xboxe.

Po tomto odhalení nasledoval zákaz na fóre Reseter a stav DuskGolem tak upadol do zabudnutia. V posledných rokoch sa toxicita ventilátorov zhoršila a kúzlo príchodu novej generácie konzol je zbytočne narušené podobne nevyváženými jednotlivcami.

Zdroj: twitter, resetera

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close