Séria A: Pozoruhodný návrat Cristiana Ronalda

včera 17:30
|

Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v nedeľňajšom stretnutí 6. kola talianskej Serie A na pôde nováčika zo Spezie 4: 1.

AKTUALIZOVANÉ 20:10

Duel Spezia Calcio – Juventus Turín ste mohli sledovať ONLINE na SPORT.sk >>

Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v nedeľňajšom zápase 6. kola talianskej Serie A na pôde nováčika zo Spezie 4: 1. Po prekonaní koronavírusu sa Cristiano Ronaldo vrátil do zostavy úradujúceho majstra a dvakrát nastúpil zoznam strelcov. O tri minúty upravili hostia na 2 – 1 v 59. minúte. V 76. minúte dostali domáci pokutový kop.

Lazio Rím sa v dueli otočilo na ihrisku FC Turín. Najprv Eiro vyrovnal Ciro Immobile a Felipe Caicedo znížil na 8 – 0 po šikovnej prihrávke z ľavého krídla.

Futbalisti AC Miláno zvíťazili v 6. kole talianskej série A na trávniku Udinese Calcio 2: 1 a upevnili si vedenie v tabuľke.

Kľúčovou postavou duelu bol opäť švédsky veterán Zlatan Ibrahimovič. Prvý gól prihral defenzívnemu stredopoliarovi z Pobrežia Slonoviny Franckovi Kessimu a v 83. min sa sám „nožničkami“ postaral o rozhodujúci zákrok.

Duel SSC Neapol – USA Sassuolo Calcio ste mohli sledovať ONLINE na SPORT.sk >>

Sassuolo v tejto sezóne nenašiel na trávniku v Neapole premožiteľa a zvíťazil 2: 0. Do hry nezasiahol ani jeden zo Slovákov, Stanislav Lobotka z Neapolu sedel iba na striedačke, Lukás Haraslín zo Sassuoly je po pozitívnom teste na karanténu koronavírus.

Séria A – 6. kolo:

Udinese Calcio – AC Miláno 1: 2 (0: 1)

Ciele: 48. De Paul (z 11 m) – 18. Kessie, 83. Ibrahimovič

Spezia Calcio – Juventus Turín 1: 4 (1: 1)

Ciele: 32. Útek – 59. a 76. Ronaldo, 14. Morata, 67. Rabiot

READ  Od vychádzajúcej slovenskej hviezdy až po rozšírené majstrovstvá sveta

FC Turín – Lazio Rím 3: 4 (2: 1)

Ciele: 19. Bremer, 24. Belotti (z 11 m), 87. Lukic – 15. Pereira, 49. Milinkovic-Savic, 90. + 5. Imobilný (z 11 m), 90. + 8. Caicedo

SSC Neapol – Sassuolo Calcio 0: 2 (0: 0)

Ciele: 59. Locatelli (z 11 m), 90. + 5. M. Lopez

S. Lobotka (Neapol) sediaci na lavičke – L. Haraslin (Sassuolo) sa neobjavil v zápisnici zo stretnutia

AS Rím – ACF Fiorentina 2: 0 (1: 0)

Ciele: 12. Spinazolla, 70. Pedro, ČK: 88. Martinez Quarta (Fiorentina)

Sampdoria Janov – FC Janov 1: 1