Sledujte Slovensko vs Lichtenštajnsko online: TV kanál a priamy prenos z kvalifikácie Euro 2024

Slovensko v pondelok (11.9.) v kvalifikácii ME 2024 hostí Lichtenštajnsko.

Domáci tím mal veľmi solídnu kampaň v kvalifikácii na Euro a ich cieľom je tretie vystúpenie v rade na kontinentálnej výstave.

Slovensko však v piatok utrpelo prvú prehru v kvalifikácii, keď prehralo 1:0 s vedúcim Portugalskom po inkasovaní zásahu Bruna Fernandesa v prvom polčase. Slovensko je vo svojej skupine druhé s 10 bodmi z piatich zápasov.

Medzitým Lichtenštajnsko prežilo takmer priepastnú kvalifikačnú kampaň a takmer sa nepočítalo s tým, že sa kvalifikuje do finále. S Bosnou a Hercegovinou prehrali 2:1 na poslednú chvíľu, dva góly pred tým, ako Sandro Wolfinger v polovici prvého polčasu znížil manko na polovicu. Lichtenštajnsko je na konci skupiny G s nulou bodov.

Slovensko vs Lichtenštajnsko: Sledujte televízny kanál a živé vysielanie

Argentína: Hviezda+
Austrália: Hra Optus
Brazília: Hviezda+