Svet

La Lanconda v Gisburne získala tri ocenenia v priebehu jedného týždňa

La Locanda v Gisburne získala ocenenie Ribble Valley Business Award, Hospitalida‘ Italiana Award a certifikát o úspechu od Horton’s Guide.

Talianska reštaurácia, ktorú vlastnia Cincia a Maurizio Bocci, získala ocenenie Najlepší pohostinský podnik na súťaži Ribble Valley Business Awards.

Hviezdne podniky v Ribble Valley sa spojili a jasne zažiarili na neuveriteľnom slávnostnom odovzdávaní cien, ktoré sponzorovala East Lancashire Chamber of Commerce.

Zúčastnili sa ho poslanec Ribble Valley Nigel Evans a poslanec Pendle Andrew Stephenson MP, ktorí sa pripojili k finalistom ceny, porotcom a sponzorom ocenení.

Lancashire Telegraph: (zľava nahor) Joe Oakley, Sarah Valentine, Maurizio Bocchi a Amanda Oldroyd na udeľovaní cien Ribble Valley Business Awards(Zľava) Joe Oakley, Sarah Valentine, Maurizio Bocchi a Amanda Oldroyd na udeľovaní cien Ribble Valley Business Awards (Foto: Maurizio Bocchi)

Podnik získal ocenenie Ospitalità Italiana, čo je certifikácia pre najlepšie talianske reštaurácie na celom svete na uchovávanie a ochranu talianskej kuchyne a jej histórie, kultúry, kvality a autentickosti.

Podnik získava ocenenie každoročne od roku 2010.

Nakoniec, podnik získal aj certifikát o úspechu ako „najkvalitnejšie jedlo“ z prieskumu Trusted Hortons Guide za rok 2023.

Toto hodnotenie je založené na skutočných recenziách z vlastného každoročného národného prieskumu reštaurácií Horton.

Hortonova recenzia na La Laconda hovorí: „Predstavte si La Lacondu ako malú agroturistickú reštauráciu na vidieku niekde na severe Talianska, ale nejakým spôsobom je prevádzkovaná z chaty tkáča v Ribble Valley na hlavnej trase EW A59. a získajte predstavu o tom, o čom je Bocchis.

„Maurizio varí, Cincia obsluhuje (nahlas). Čerstvé produkty v takmer všetkých jedlách pochádzajú z miestnych zdrojov, pričom mäso zvyčajne pochádza z miestnej ekologickej farmy v okruhu dvoch míľ.

„Nápoje sú jednoznačne talianske. Nežiadajte kolu: Nemajú ju, ale na zozname zaujímavých nealkoholických nápojov je pár talianskych kol.

„To isté platí pre dlhý pivný lístok a vínny lístok je potešením pre enofilika.

READ  Súd OSN pojednával o juhoafrickom prípade genocídy proti Izraelu

„Vína, ktoré som nikdy nevidel nikde inde v tejto krajine, za všetky tie roky, čo chodím do La Locanda, nikdy nesklamalo jediné víno.

„Zatiaľ čo vínna karta skúma každý kút Talianska, jedlo alebo aspoň kuchyňa sa výrazne zameriava na rustikálny štýl severu, najmä Lombardsko a Piemont.

„Je dôležité poznamenať, že tu nie je žiadna pizza ani cesnakový chlieb: toto je ‚taliansky‘ taliansky, nie ‚britský‘.

„Cinzia beží pred dom: niektorí ju zrazu vidia, ale v skutočnosti nie: problém je v tom, že hovorí po taliansky anglickými slovami.“

O víťazstve šéfkuchára a hlavného majiteľa La Locanda Mauricio povedal: „Ocenenie Ribble Valley Business Award je čerešničkou na torte.

„Tu v La Locanda sme vyrástli a stali sa uznávanými ako najlepšia talianska reštaurácia v Lancashire.

„Sľubujem, že budem podávať autentické talianske jedlo, ktoré vám dá ochutnať kultúru, tradíciu, dedičstvo a pohostinnosť miesta, ktoré hrdo nazývame naším domovom.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close