Technológie

Majitelia hry Digital Final Fantasy 7 Rebirth nedokážu odomknúť Platinovú trofej

Hráči Final Fantasy VII Rebirth, ktorí prevzali hru digitálne a momentálne sa snažia odomknúť Platinum Trophy hry, možno budú chcieť držať na uzde svoje chocobos, pretože najnovší patch hry priniesol problém, ktorý tomu bráni.

Podľa kôlňa, problém uvedený v nedávnom patchi 1.020, ktorý prelomil jednu z neskorých úloh hry. To bráni prasknutiu súvisiacej trofeje a hráčom bráni zaistiť platňu. Predmetná úloha je „Can't Stop, Can't Stop“, ktorá dáva hráčom za úlohu poraziť najvyššie skóre v arkádovom simulátore G-Bike. Hra nerozpoznáva skóre hráča, takže ju momentálne nie je možné dokončiť.

Hovorí sa, že hráči majú menšiu šancu tento problém obísť. Sami sme to netestovali, takže to berte s rezervou. Podľa komunity však hráči, ktorí sa rozhodli pre fyzickú verziu, majú inú možnosť, aspoň kým Square Enix nevydá riešenie: odinštalovať Final Fantasy VII Rebirth, odpojiť PS5 od internetu, preinštalovať hru a spustiť ukladanie z Predtým Vyskytla sa chyba. Majitelia digitálnych zariadení však nemajú úplne smolu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close