Technológie

Updev bol jediný, kto prevzal Twitch hit zo Steamu a povedal, že to bolo „extrémne stresujúce“.

Iba Up, virálna hra, ktorá cez leto vyhodila do vzduchu Twitch s 3D pohľadom na trestajúce lezenie s názvom Getting Over It with Bennett Foddy, bola stiahnutá zo Steamu. Jeho tvorca sa zaprisahal, že po „veľkom strese“ „chcú hru hodiť za hlavu“.

Debut SCKR Games prišiel z ničoho nič v júni a rýchlo si získal trakciu Státisíce divákov na Twitchi V dôsledku jeho rozmarnej rotácie na Jackovi a stonke fazule – filozofických myšlienok dodaných v hlasovom prejave – a neuveriteľne ťažkej platforme, kde sa hráči pokúšajú vystúpiť na oblohu na rôznych plávajúcich objektoch a prostrediach.

Napriek obrovskej popularite na Twitchi, Only Up čelil takmer rovnakej kritike, ktorá bola primárne zameraná na pridávanie NFT poznámok, chýbali funkcie v hre, ako je funkcia ukladania, a bol obvinený z používania iných vývojárov chránených autorskými právami. Pred návratom pár hodín v júli.


A Aktualizovať príspevok Pri oznámení odchodu Only Up zo Steamu jeho sólový vývojár povedal, že to bolo „pre kreativitu a testovanie seba samého a urobil som veľa chýb“.

„Hra ma všetky tie mesiace dostala pod obrovský stres,“ pokračovali. „Teraz chcem hru hodiť za hlavu. […] Všetko, čo teraz potrebujem, je pokoj a uzdravenie.

Vývojár plánuje urobiť si „pauzu“ a pokračovať vo vzdelávaní pri práci na svojej ďalšej hre, momentálne s názvom Gith.

„Bude to nová skúsenosť a nový koncept s realizmom, v úplne inom žánri a prostredí, s dôrazom na kinematografiu,“ uviedli. „Dúfam, že tentoraz projekt vypracuje malý tím. Ide o náročný projekt, v ktorom chcem výrazne zlepšiť svoje zručnosti v oblasti dizajnu hier.

Verný svojmu slovu, Up je jediný Na Steame sa už nedá kúpiť, hoci si ho môžu stiahnuť a hrať tí, ktorí si ho už zakúpili. Recenzie hry – ktorých je takmer 13 000 – jej dávajú celkové hodnotenie „prevažne pozitívne“.

READ  Nielen vlajkové lode: Toto je zoznam zariadení Samsung, ktoré dostanú 3 hlavné aktualizácie systému

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close