šport

Majstrovstvá sveta v hokeji mládeže sa blížia k Minotovi | Správy, šport, práca

Od 2. do 4. júna Minot urobí niečo, čo ešte nikdy neurobil: usporiada Svetový pohár mládeže v hokeji. Turnaj, ktorý organizuje Northland Hockey Team, sa bude konať v Mesa Arena a predstaví sa na ňom viac ako 300 športovcov zo Severnej Dakoty, Južnej Dakoty, Minnesoty, Montany, Wisconsinu, Iowy, Michiganu, Nebrasky, Tennessee, Manitoby atď. Saskatchewan.

„Visit Minot je nadšený, že táto udalosť prichádza do Minota. Northland Hockey Group prináša športovcov a ich rodiny zo vzdialenejších oblastí, ako sme zvyknutí. Tonya Parker, riaditeľka skupinových podujatí a stretnutí s Visit Minot, uviedla v tlačovej správe.

Parker dodal, „Niektorí zažijú Minot po prvýkrát a my sme pripravení rozvinúť červený koberec a ukázať im všetko, čo naša skvelá komunita môže ponúknuť. Veľká vďaka patrí hokejovej komunite a tým, ktorí naďalej tvrdo pracujú a obhajujú priniesť na Minot nové udalosti, ako je táto.

Turnaj sa predtým konal v Sioux Falls, SD a slúži ako príležitosť vybudovať súťažný hokej počas leta a zároveň zabezpečiť, aby sa všetci bavili.

„Ide o 7. ročník celkového svetového pohára v hokeji mládeže. Northland Hockey Team sa teší, že má Minota na júnovom Svetovom pohári mládeže v hokeji. Hráči pôjdu v piatok na zápas a tréneri ich navrhnú v štýle fantasy futbalu. V tlačovej správe to uviedol majiteľ Northland Hockey Group David Druck.

Druk dodal, „Dve úrovne budú mať hráčov v tomto drese: Kanada, Slovensko, Švédsko a USA. Dve úrovne budú mať hráčov v tomto drese: Kanada, Fínsko, Nemecko, Slovensko, Švédsko a USA. Hráči až z Rhode Island a Tennessee bude hokejovým vrcholom jarnej/letnej sezóny.

Pre tých, ktorí sa chcú podujatia zúčastniť, sa neplatí vstupné. Viac informácií o Svetovom pohári mládeže v hokeji nájdete na www.northlandhockeygroup.com.

READ  Peterson vs Carolina Schmitlova Live Streaming & Predpovede na Wimbledon 2022

Získajte dnešné hlavné správy a ďalšie informácie priamo do svojej doručenej poštyRelated Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close