šport

United Blog v Newcastli | Eddie Howe nepotrebuje žiadne rady – tu sú však niektoré od iného odborníka

Myslím, že by sme sa mali zoznámiť s každým znalcom pod slnkom, ktorý má na United v Newcastli názor.

Eddiemu Howeovi by radili, čo má robiť (či chce alebo nie), hoci oni sami nikdy manažérmi neboli – ale čo je nové?

Dnes je na rade bývalý útočník Leedsu, Coventry a Middlesbrough – 47-ročný – Noel Whelan – ktorý teraz zastáva dobrú prácu ako spolukomentátor zápasov všetkých zápasov Leeds United na BBC Radio Leeds.

Howe sa teraz sústredí len na posledných 9 zápasov sezóny a hlavný tréner sa bude snažiť získať z týchto zápasov čo najviac bodov a do zápasov pôjde s tým, že môže vyhrať každý zápas.

Dobrý tréner to dokáže a Eddie Howe sa ukazuje ako najlepší tréner United v Newcastli.

Ak však Howe potrebuje poradiť, tu sú niektoré od Wheelera:

„Ak dokážu udržať hráčov fit, stačí.“

„Štýl hry je vynikajúci. Preukazuje infraštruktúrne výhody toho, ako vyjadruje svoju filozofiu pre tím. Zareagovali a spôsob, akým hrali, bol úspešný.

„Štyria hráči? Už má dva dobré podpisy, pred Saint-Maximom a Wilson sa vráti.

„Aj keď Dan Burn priviedol jedného, ​​stále mám pocit, že potrebuje ďalšiu strednú polovicu. Ak sa im podarí niektorých vyniesť z dverí a priviesť niektorých, štyroch alebo piatich, myslím si, že to bude stačiť na to, aby Eddie Howe zapracoval.“

„Musia mať nejaké dobré podpisy. Musia mať dlhú životnosť v podpisovaní. Hráči, ktorí zabezpečia konzistentnosť tri alebo štyri sezóny s najkvalitnejšími hráčmi.“

Eddie Howe nepodpíše žiadneho hráča, ktorý sa v lete nechce pripojiť k Newcastlu, ani nebude konať tak, ako chce, aby pod ním pracovali všetci hráči – je to veľmi ťažké so 100% úsilím na všetkých tréningoch a vo všetkých športoch.

Howe zdôrazňuje, že pre víťazstvá a dobré výkony je dôležitý tím, nie jednotlivec.

The Veľmi nízky Potrebujeme toto leto Brankár, stredný obranca a útočník – Ale určite dostaneme viac a očakávame, že majitelia privedú jedného alebo dvoch mladých ľudí, ktorí ostanú.

Howe už v Newcastli vytvoril fantastického tímového ducha a rovnako ako Rafa Benitez pred ním, aj on a jeho tím majú za sebou fanúšikov a mesto.

Pokiaľ nemáme tragický pád[ off in form and results, we will be safe in the Premier League this season, and new players will come in and some will leave in this summer’s transfer window.

The result of that is that we should have a team next season, that can challenge for the top eight or even the top six in the Premier League.

Comments are very welcome.

READ  Slávni slovenskí hokejoví bratia: Takto si ich v Kanade uctili

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close