šport

Tento program University of Iowa potrebuje pomoc pri získavaní štátnych príslušníkov

Pre mnohých ľudí v štáte Iowa je marec ročným obdobím basketbalu. Máte neuveriteľné basketbalové programy na rôznych vysokých školách v štáte Iowa a ako sa nedávno zistilo, Iowa má niektoré z najlepších univerzitných basketbalových miest v Spojených štátoch, nie je žiadnym prekvapením, že basketbal je v popredí pozornosti športových fanúšikov v Iowe. moment. roku. Vedeli ste, že University of Iowa mala nedávno program po prvýkrát v histórii školy?

Mužský hokejový tím University of Iowa oficiálne mieri do národného tímu! Prvýkrát v histórii ľadového hokeja mužov prerazili svoj lístok na národnom turnaji ACHA. 27. februára Hawkeyes zdolali Minnesotu-Crookston 8:5.

ACHA Nationals sa bude hrať 16. až 21. marca v Bostone a hokejový tím má malú prosbu pre verejnosť…prosí o pomoc pri ich postupe do Nationals. Mužský hokejový tím Iowy je samofinancujúci tím a poplatky na začiatku každej sezóny ho podporujú počas celého roka. Teraz, keď Iowa dosiahla po sezóne, začínajú získavať finančné prostriedky na cestu k občanom.

Tím bude potrebovať letenky, hotelové izby, autobus atď… a chcú získať 20 000.

Títo hráči a tréneri im môžu pomôcť splniť ich hokejové sny Choď James Časť výťažku z dnešného večerného predaja (9. marca) poputuje tímu. Môžete sa stretnúť a porozprávať sa s niektorými hráčmi, ktorí sa dnes večer zúčastnia Bo James. Ak je to menej ako 20 tisíc, zvyšné peniaze by sa mali priniesť tímu.

Ak niečo viem o Iowans, tak to, že vždy pomáhame našim priateľom, rodine a susedom. Týchto študentov a stážistov privedieme na národné.

Veľa šťastia Hawks! Osobne som veľkým fanúšikom hokeja a bude úžasné sledovať vašu cestu po sezóne.

10 mýtov o Iowe, ktorým veria aj niektorí domorodci

Iowa je štát, v ktorom je viac ošípaných ako ľudí, ale máme viac ako len plodiny a zvieratá. koľko ľudí v skutočnosti Vedeli ste to však?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close