šport

Roundup WTA: Annette Conteveid a Iga Swiatech postúpili do finále v Dauhe | Tenisové novinky

Poľka Iga Sviatech nazbierala 20 víťazstiev, keď porazila šiestu nasadenú Gréku Mariu Zachariovú. Zachariáš mal iba deväť víťazov.

Štvrtá nasadená Annette Conteveidová a siedma nasadená Iga Sviatek sa stretnú vo finále Qatar Total Energy Open po tom, čo v piatok v Dauhe zaznamenali priame víťazstvá v sete vo svojom semifinále.

Kondevitová vyhrala svoju deviatu sériu za sebou, keď zdolala 15. nasadenú Jelenu Ostapenkovú z Lotyšska 6:1, 6:4. Estónsky hráč zaznamenal štyri esá, keď za 68 minút ukončil Ostapenkovú.

Poľský Svyatech získal 20 víťazov, keď porazil šiestu nasadenú Mariu Zachariasovú z Grécka. Zachariáš mal iba deväť víťazov.

Swiatek a Kontaveit sa rozdelili do štyroch predchádzajúcich stretnutí.

Abiardo Akron Jabopan

Češka Marie Bouzková si vo štvrťfinále v mexickej Guadalajare poradila s treťou nasadenou Španielkou Sarah Soripsovou 6:4, 6:1.

Bouzková premenila na víťazstvo šesť z 12 brejkbalových šancí.

Do semifinále postúpila aj Ruska Anna Kalinskaya, ktorá zvíťazila nad nasadenou 4. nasadenou Camillou Osoriou z Kolumbie 6:4, 6:1.

Šiesta nasadená Sloane Stephensová zdolala Austrálčanku Dariu Savilleovú 4:6, 6:3, 6:2 za dve hodiny a 29 minút. Číňanka Kiang Wang zdolala Slovenku Annu Carolinu Schmidlovú 6:2, 6:3 v sete.

Zavrieť príbeh

READ  Oznámené podrobnosti lístkov Škótsko vs Ukrajina, Steve Clark nalieha na armádu Dorton, aby evakuovala Hampton

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close