Kvalifikácia BMW Open sa koná v Mníchove

Mníchov, 23. apríla 2022

106. vydanie BMW Open spoločnosti American Express Sobota sa začala prvým kolom kvalifikácie. č. 2 semeno Yoshihito Nishioka Japonsko bolo porazené Maximilián Mortar Hodinu a 26 minút po 6-2, 6-2 Nemecka na stredovom kurte MTTC Iphitos.

Svetová 87. hráčka bude hrať s domácim favoritom a nasadenou 8. hráčkou Yannick Hoffman Na miesto v hlavnom ťahu. 30-ročný Karlsruhe vlastné nohy Elias Yemer 6-3, 6-4 za hodinu a 22 minút zo Švédska.

Egor Gerasimov Bielorusko najskôr rozložilo semienko Francisco Cerundolo Argentína bude ďalej čeliť 7-6 (6), 6-1 Diego Montero. Siedma Brazília vylúčila kazašského hráča Michail Kukushkin 6-3, 6-4. Vstup srbskej divokej karty Marco Topo č. 4 upustilo semeno Henry Laxonen 6. zo Švajčiarska 6-4, 6-2 Norbert Combos. 31-ročný Slovák sa zišiel ako posledný Daniel Masood Nemecko 6:7 (5), 7:5, 6:4 za dve hodiny a 35 minút, čo je najdlhší zápas dňa.

Piata úroveň češtiny Jiří Leheka Musel ísť na vzdialenosť aj proti Tamir Jumhur Z Bosny a Hercegoviny vyhrali 6:4, 6:7 (2), 7:5 a čelili 3. nasadenému. Alejandro Tabillo Nedeľa Čile. Tabilo prešiel cez Francúzov Jeffrey Blankanex 5-7, 7-5, 6-3. Stretnutie trvalo dve hodiny a 33 minút.

Sverev vedie pole

Medzitým bolo odhalené primárne kolo s prvým poradím Alexander Sverrev Čaká sa na víťaza zápasu medzi hviezdou #NextGenATP Holger Rune A kvalifikácia. Svetové číslo z Nemecka. 3 hráč vyhral mníchovský titul v rokoch 2017 a 2018, ale v posledných dvoch vystúpeniach vypadol vo štvrťfinále. Sverevovi sa v hornej polovici žrebu pridali aj hráči rebríčka Reilly Opelka Zo Spojených štátov, víťaz BMW Open 2019 Christian Karin Čile a Daniel Evans – Británia je potenciálnym štvrťfinalistom.

Spodnú polovicu žrebu vedie Nórsko Caspar RootKto môže čeliť finále Marquez Alex Molkon Slovensko v druhom kole. Nicholas Basilashvili Z Gruzínska a Srbska Myomir Kekmanovič Záverečná ôsma fáza môže byť splnená, ak sa semená uchovávajú.

READ  Po stopách nového šéfa Liama ​​Bradyho a Joea Wenglosa Ange eliminuje postkoloniálne a keltské trápenie