Hlavné správy

Manchester United „cieľ“ Inter Miláno stredný obranca Milan Škriniar

Manchester United cieli na Inter Miláno a stredného obrancu Slovenska Milana Škriniara

Manchester United sa zameriava na získanie hviezd Interu Miláno a Slovenska Milan Škriniar Ak chcete zvýšiť zadný rad, urobte krok TEAMtalk (h/t Manchesterské večerné správy)

Súčasný kontrakt 27-ročného hráča s Nerazzurri vyprší na konci tejto sezóny. Jeho čas na Stadio Giuseppe Meazza sa zdanlivo blíži ku koncu, keďže stredný obranca ešte nepredĺžil zmluvu.

Škriniar prišiel do talianskej strany zo Sampdorie v lete 2017. Odvtedy je oporou v základnej zostave gigantov Serie A.

Manchester United sa zameriava na hviezdu Interu Miláno Milana Škriniara. (Foto: Marco Luzzani/Getty Images)

Slovenská hviezda sa vďaka svojim výkonom za Nerazzurri v priebehu rokov vypracovala na jedného z najlepších obrancov na svete. V sezóne 2020/21 pomohol 27-ročný hráč Interu zdvihnúť Scudetto po 11-ročnom suchu.

Škriniar bol pod vedením Simone Inzaghiho kľúčovým hráčom milánskeho klubu. Úspešne sa prebojovali zo skupinovej fázy Ligy majstrov a posunuli Barcelonu na druhé miesto. Giganti Serie A teraz čelia FC Porto v osemfinále UCL.

Inter je momentálne piaty v talianskej najvyššej súťaži, tri body za druhým AC Miláno. Nerazzurri na tom neboli v tomto volebnom období najlepšie a v lige sa trochu trápili v defenzíve.

Zadnej línii United momentálne dominuje Erik ten Hoeks s takými ako Rafael Varane, Lisandro Martinez, Harry Maguire a Victor Lindelof. Obrancovia Francúzska a Argentíny vytvorili na Old Trafford pevné partnerstvo.

Čo sa týka nášho kapitána, 29-ročný hráč prišiel pod holandským manažérom o miesto v základnej zostave Red Devils. Výkony anglických internacionálov na MS 2022 sú však povzbudivé.

Aj správy Manchestru United

V súčasnosti majú United dostatočnú hĺbku v obrane. Skrinair by však mohol byť do klubu privedený zadarmo budúce leto, ak sa niektorý z našich súčasných obrancov rozhodne hľadať viac herného času inde.

READ  bne IntelliNews - Fitch znížila úverový rating Slovenska na „A-“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close