Veda

Mandát vnútornej masky je pre okres Dane od štvrtka späť podľa nového poriadku v oblasti verejného zdravia. miestna vláda

ADA sa vzťahuje na všetky miesta, ktoré slúžia verejnosti, ako aj väčšine súkromných budov vrátane kancelárií, tovární, skladov a výrobných závodov.

Verejné zdravie uviedlo, že ľudia pracujúci v budovách, ktoré sú pre verejnosť uzavreté, ale stále sa na nich vzťahujú zákony ADA, budú musieť nosiť masky v spoločných pracovných priestoroch, ale nebudú povinné v súkromných kanceláriách, nieto ešte pri zatvorených dverách.

„Súkromný dom je v podstate jediným príkladom súkromnej budovy, ktorá nepodlieha štandardom ADA,“ uviedla hovorkyňa verejného zdravotníctva Morgan Finke.

značky idú späť hore

Podniky Madison sa v utorok pripravovali na zmenu politík a zrušenie známok mandátov masiek. Zatiaľ čo niektoré už vyžadovali masky, mnohé z nich urobili masky pre zákazníkov voliteľné.

Skylar Palm, vedúca obchodu Art Gecko, obchodu so šperkami, oblečením a dekoráciami s pobočkami v Monroe a štátnych uliciach, uviedla, že jej obchod pôvodne vyžadoval masky, ale kvôli klesajúcim tržbám pravidlo zrušil.

„Bohužiaľ, to vyhodí veľa ľudí mimo štátu,“ povedala. „Je to ťažké ako malé podnikanie, ale je to tiež, ako keby ste nemohli dodržiavať pravidlá.“

Palm súhlasil, že maskovanie je dôležitým krokom na ochranu tých, ktorí nemôžu byť očkovaní, ako sú deti a jedinci s oslabenou imunitou. Povedala však, že „to vezme veľa z nás“, keď ľudia kričia na zamestnancov, pretože nechcú nosiť rúška na tvári. Povedala, že sa neteší na neúspech, keď jej obchod vo štvrtok obnoví politiku maskovania.

READ  Osvetlenie temnej hmoty v ľudskej DNA

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close