Technológie

Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Prejsť na vlnu 6 rýchlostí na budúci týždeň

Naštartujte svoje motory, priatelia, keďže šiesta vlna DLC pre Mario Kart 8 Deluxe prináša osem ďalších kurzov a štyri nové postavy. 9. novembra – To je budúci týždeň!

Ako vždy, doplnky sú k dispozícii komukoľvek s aktívnym členstvom Nintendo Switch Online + Expansion Pass alebo komukoľvek, kto si doplnky zakúpil samostatne.

Čo presne je však zahrnuté tentokrát? Nintendo Direct predtým predviedla štyroch nových pretekárov (DD Kong, Funky Kong, Pauline a Beechet) a pridanie Mario Kart Wii’s Daisy Circuit, ale ešte toho bude viac! Zahŕňa Tide River Dúhová cesta Od Mario Kart Wii, Madrid Drive, Zátoka rastlín Piranha A Rome Avanti Z Mario Kart Tour, TK Hill Od Mario Kart: Double Dash!!, Bowserov hrad Super Mario Kart a Rosalinin ľadový svet Od Mario Kart 7.

A čo viac, poznáme hmotnostnú kategóriu každého nového jazdca: Diddy Kong a Beechette patria do strednej triedy, zatiaľ čo Funky Kong a Ballin sú nedávnymi prírastkami do ťažkej triedy.

@ovsené vločky Posledná vlna sa dostala aj na Twitter, aby oznámila, že pridá 17 nových pretekárskych oblekov Mii a možnosť jukeboxu, ktorá vám umožní počúvať hudbu z kurzu kedykoľvek budete chcieť.

Zatiaľ čo DLC Mario Kart 8 Deluxe bolo minulý mesiac ošetrené fyzickou verziou, stojí za to mať na pamäti, že tento najnovší balík si vyžaduje stiahnutie – Samozrejme.

Upozorňujeme, že niektoré externé odkazy na tejto stránke sú pridružené odkazy, čo znamená, že ak na ne kliknete a uskutočníte nákup, môžeme získať malé percento z predaja. Viac informácií nájdete v našej publikácii FTC.

Ste spokojní so skladbami zahrnutými v tejto poslednej vlne? Je niečo, čo si myslíte, že by sa malo vyrezať? Dajte nám vedieť v komentároch.

READ  „Projekt Sophia“ od Razeru je herný stôl, aký sme vždy chceli – iba ak ho postavia

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close