Technológie

Nové BMW radu 3 dostane PHEV s dlhým dojazdom, naftu

V snahe znížiť hmotnosť sú kapota, podbehy predných kolies, pomocný rám motora a predné pružinové vzpery radu 3 vyrobené z hliníka. BMW zatiaľ nezverejnilo údaje o celkovej hmotnosti.

Aj keď sú zmeny vonkajšieho dizajnu minimálne, zahŕňajú čistejší a aerodynamickejší predný nárazník, hranatejšie prahy a nové 19-palcové zliatinové dizajny. K dispozícii je aj deväť nových lakov.

Všetky modely radu 3 sú štandardne vybavené 17-palcovými zliatinovými kolesami, trojzónovou klimatizáciou a 14,9-palcovým zakriveným displejom infotainmentu vo vnútri. Je spárovaný s rovnakým 12,3-palcovým prístrojovým displejom, aký sme videli skôr.

Vo vnútri sa BMW zameralo na „čistý, uvoľnený vzhľad“, ktorý nemá tlačidlá – ako vyhrievané sedadlá a vyhrievaný volant – v prospech 14,9-palcového dotykového displeja, ktorý ovláda systém iDrive najnovšej generácie.

Predstavuje tiež prispôsobiteľný panel miniaplikácií s preferovanými funkciami vodiča, ako aj rozšírenú realitu pre satelitnú navigáciu, pripojenie 5G a efektívny systém na pripojenie auta k aplikácii MyBMW.

Rôzne ozdobné prvky, ako napríklad ovládač iDrive, tlačidlo zapaľovania a volič prevodov, sú teraz k dispozícii na čelnom skle ako súčasť aplikácie BMW Crafted Clarity, ako sú rady 5 a 7.

READ  Vydané Xbox Games with Gold na jún 2022

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close