Technológie

Amazon reaguje po oznámení svojich drahých kariet RTX 3090 MMO New World ako as Eurocommerce.net

„Veríme, že to súvisí s nastaveniami ovládača a limitmi snímkovej frekvencie“.

Včera došlo k výrazne oneskorenému vydaniu beta verzie MMO spoločnosti New World od spoločnosti Amazon, správy o prvých hrách boli všeobecne pozitívne. Avšak rastúci počet príspevkov od hráčov, ktorým New World dokázal úspešne spravovať grafické karty ich drahých RTX 3090, je podstatne nižší a Amazon teraz išiel istým spôsobom k uznaniu svojho oficiálneho fóra podpory.

Slovo lámanie hardvéru v novom svete sa prvýkrát objavilo v exkluzívnom MMO sub-Reddite. „Nastavil som kvalitu grafiky na strednú a v hlavnom menu som po zásahu do úložiska zamuroval 3090.“ Používateľ napísal pastel 78. „Nemohol som tomu uveriť. Utrpel niekto iný také katastrofické zlyhanie?“.

Mnoho odpovedí potvrdzuje, áno, že nejde o ojedinelý problém a že ďalšie správy o zlyhaniach RTX 3090 (známych hlavne ako útočné karty vyrobené z EVGA) sa po hraní Nového sveta začali šíriť na Twitter a ďalej, pričom sa špekulovalo, že neotvorené frekvencie snímok v ponukách hry Výsledné skoky energie a prehriatie môžu byť vo výsledku problematické.

Nový svet – uzavretý beta príves.

Amazon bol istý čas o tejto otázke ticho, ale a Príspevok od zástupcu zákazníckeho servisu Nové fórum podpory nových svetových kamier teraz uznalo, že MMO môžu viesť k 100% použitiu GPU na grafických kartách EVGA RTX 3090, čo sa dá vyčítať „nastaveniam ovládačov a obmedzovačom snímkovej frekvencie“.

Používatelia RTX 3090 môžu pred opätovným spustením nového klienta World Game zakázať prepísanie nastavení ovládača svojej karty nastavením FPS na 60 v nastaveniach vizuálu. „Pomôže to zabrániť problémom s používaním GPU,“ vysvetlil zástupca.

V reakcii na príspevok niektorí používatelia navrhujú problémy s prehriatím a nesprávnou funkciou (v rozsahu rôznych kariet, nielen v zadanom modeli EVGA), aj keď sú povolené predvolené nastavenia a snímková frekvencia je uzavretá na 60 snímok za sekundu. Majitelia špičkových grafických kariet preto môžu chcieť byť ešte opatrnejší a tešiť sa na ďalšie aktualizácie od Amazonu, keď nová svetová beta verzia bude platiť svoje tempo.

READ  Paysafe umožňuje zákazníkom spoločnosti Microsoft platby v hotovosti online

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close