Technológie

Najlepšie PS5, PS4 RPG roku 2023

náš Hra roka Pokrytie pokračuje Najlepšie PS5, PS4 RPG roku 2023Jeden až štyri z nich sú navzájom prepojené Bushovo námestie Redakčná rada. Tento žáner je o oslave hier na hranie rolí a toho, čo prinášajú na stôl z hľadiska príbehu a hrateľnosti. Titulky nižšie kombinujú tieto dva prvky a vytvárajú vzrušujúci a pútavý zážitok od začiatku do konca.

Hra roka: Najlepšia PS5, PS4 RPG 2 roku 2023

Stále si myslíme, že Falcom je blázon, keď vytvoril taký veľký, zastrešujúci príbeh Desať Rôzne tituly Trails, ale veľa z tvrdej práce vývojárov sa vypláca v hre, akou je Trails in Reverie. Zatiaľ čo hlavná zápletka pôsobí ako niečo, čo by ste našli v spinoffe, trojdielne rozprávanie funguje prekvapivo dobre, s obrovským obsadením nových a vracajúcich sa postáv, ktoré sa spájajú, aby ochránili svoj svet. V skutočnosti obrovské množstvo hrateľných hrdinov dodáva ťahovým bojom veľkú hĺbku a v dynamickom žalári Reverie Corridor je radosť drieť.

Hra roka: Najlepšia PS5, PS4 RPG 3 roku 2023

Viac ako klon Dark Souls, fantastické Lies of P štúdia Round8 Studio je jedným z najlepších prekvapení roku 2023. Použitím vzorca FromSoftware ako základu, ale s vlastnými nápadmi – najmä v boji – sa hra neustále teší z neočakávaných nepriateľov, zbraní a prostredí. Systém levelovania podobný bežným Souls vám umožňuje sústrediť sa na prvky, ktoré vás najviac bavia, zatiaľ čo behy New Game+ sú odmenou. Toto musí byť najlepšia hra Souls, ktorú nevyrobil FromSoftware.

Hra roka: Najlepšia PS5, PS4 RPG 4 roku 2023

Po mnohých vzostupoch a pádoch Final Fantasy XV zaujal Square Enix cielenejší prístup pri vývoji jeho nástupcu. Final Fantasy XVI je plne akčná RPG s veľkým dôrazom na do očí bijúce súboje s bossmi a temný príbehový tón. Príbeh nečestného hlavného hrdinu Clivea Rosefielda je emotívny epos a dobrodružstvo zahŕňa niektoré z najpamätnejších herných momentov roku 2023. Čo je však dôležitejšie, tento šestnásty diel má pocit, že vrátil Final Fantasy na mapu.

Hra roka: Najlepšia PS5 roku 2023, PS4 RPG 5

Čo iné by mohlo byť naším číslom jedna RPG roku 2023? Baldur's Gate 3 je generačná hra – vydanie, ktoré pozdvihuje svoj žáner a stanovuje nové štandardy. Pokiaľ ide o dizajn, je to nepochybne jedna z najpôsobivejších hier, aké sme za posledné roky hrali, a ponúka takmer bezprecedentnú úroveň slobody hráča v boji aj mimo neho. Akoby to nestačilo, hlavné obsadenie je fantastické, možnosti hrania rolí sú šokujúco hlboké a zmysel pre dobrodružstvo je návykový. Zjednodušene povedané. Je to jedna z najlepších RPG hier, ktorú si môžete za peniaze kúpiť – a v histórii hier sa zapíše ako majstrovské dielo.


Čestné uznania: Diablo IV, Octopath Traveler II, Sea of ​​​​Stars a Trails to Azure.

Aké je vaše obľúbené RPG PS5, PS4 v roku 2023? Hlasujte v našej ankete a potom vysvetlite svoj osobný výber v komentároch nižšie. Ďalej Hra roka Pokrytie, kliknite na odkaz.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close