Technológie

„Rodina“ Land Rover Defender sa pravdepodobne rozrastie – výkonný riaditeľ

Land Rover hovorí, že chce rozšíriť rodinu s pohonom všetkých štyroch kolies Defender nad rámec súčasného radu.


Obrázok vodiča

Britský terénny špecialista Land Rover, ktorý si všimol celosvetový apetít po hranatých pohonoch všetkých štyroch kolies, ako sú Suzuki Jimny, Toyota LandCruiser 70 Series a špičkový Mercedes-Benz triedy G, hovorí, že „nebude blázon“. Rodina Defender by sa mala v najbližších rokoch rozrastať.

povedal Stuart Frith, riaditeľ programu vozidiel Land Rover pre Defender a Discovery Hlasujte „V tejto chvíli nie je čo hlásiť“ a bližšie nekomentoval budúce plány.

Pán Frith však povedal, že existuje „veľká túžba“ rozšíriť rodinu Defender o ďalšie modely.Obrázok vodiča

V súčasnosti rodina Range Rover zahŕňa Sport, Velar, Evoque a pôvodný Range Rover. Ponuka Discovery sa rozšírila o Discovery Sport.

Zatiaľ čo Defender je k dispozícii v troch rôznych štýloch karosérie (90, 110 a 130), zatiaľ nemá rovnakého súrodenca.Hoci zatiaľ nie je nič potvrdené, značka Defender by mohla vyrábať širokú škálu modelov s využitím rôznych platforiem a technológií, ako aj rôznych zameraní.

Obrázok vodiča

Pán Frith povedal, že skorý úspech Land Roveru Defender vydláždil cestu pre budúce modely, ale nielen pre zisk značky.

„V konečnom dôsledku tento úspech vytvára pracovné miesta a živobytie. Ako viete, Defender budujeme na Slovensku a sme hrdí na množstvo pracovných miest, ktoré sme tam vytvorili,“ povedal Frith.Obrázok vodiča

„Prijali sme viac Ukrajincov, aby pracovali v slovenskom závode, keďže výrobný závod prešiel na tretiu zmenu.“

„Pre mňa je to veľká odmena za prácu: Ak vytvoríte úspešný produkt, vytvoríte úspech pre jednotlivcov, živobytie, ľudí, ktorí živobytie potrebujú. Prečo by ste v tom nepokračovali?“Sam Purcell

Sam Purcell píše o autách, štyroch kolesách a kempingu od roku 2013 a miluje čokoľvek, čo sa deje dlhšie, než si pamätá. Po tom, čo si prerezal zuby na Unsealed 4X4 a Pat Gallinan’s 4X4 Adventures, sa Sam v roku 2018 pripojil k tímu CarAdvice/Drive ako Off-Road Editor.

Prečítajte si viac o Samovi PurcelloviLinkIcon

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close