Hlavné správy

Matovič sa chválil, že učil svoje dcéry: Spomenul aj esemesky, Cigániková ho potopila kvôli Gröhlingovi

Matovič pripustil, že takéto SMS správy mu boli zaslané na tlačovke hneď po tom, čo kritizoval Gröhlinga. „Už odmietam počúvať výhovorky, ako to nemôžem urobiť,“ uviedol premiér a údajne berie situáciu do svojich rúk, pričom chce vyskúšať pilotný projekt otvárania škôl na svojej ceste v konkrétnych školách, vrátane tej, kam chodia jeho dcéry.

VIDEO Včera hovoril Matovič na tlačovke o SMS správach od vlastných dcér:


CORONAVÍRUS Rokovanie vlády sa skončilo: Matovič karha Gröhlinga, neurobíme to ani v apríli!


Oci, kedy ideme do školy?

„Teraz nie je čas na výhovorky. Rozhodol som sa vziať veci do svojich rúk a aspoň pri pilotnom otvorení niektorých škôl ukázať, že je to skutočne možné,“ prezradil Matovič. „Nemám v úmysle čítať štyri esemesky denne od svojich dvoch dcér, keď konečne pôjdem do školy, takže áno. Jednou z tých škôl bude súkromná škola, kam chodia moje dcéry do školy, kam sa obrátila zriaďovateľka školy.“ priamo mne, že je ochotný urobiť všetko. urobiť presne to, čo bolo oznámené pred viac ako týždňom, a nechápe, prečo to nemá dovolené. “ povedal Matovič.

„Dnes, počas rokovania vlády, som dostal tri alebo štyri esemesky od Rebeky od Klárky:„ Oci, kedy ideme do školy? „ Matovič novinárom prezradil obsah esejí.

Silná reakcia predsedu výboru pre zdravie

Jana Bittó Cigániková z SaS, predsedníčka zdravotníckeho parlamentného výboru, po tejto tlačovej konferencii nemohla mlčať, sarkasticky poznamenala, že koalícia má „pakt o neútočení“.

„Neviem si predstaviť, ako by to vyzeralo, keby sme to nemali. Napríklad by som mohol hovoriť o tom, že som nedávno sedel vedľa Brana Grohlinga, keď mu zavolal predseda vlády a spýtal sa, či si všimol, že neotvoril školy.“ . “ píše Cigániková, ktorá prezradila zásadné novinky o tejto téme.

READ  Denná poznámka: Saudskoarabské varovanie, Slovensko na zvýšenie bezpečnosti hraníc

Niečo za niečo

„Vraj, ak Braňo chce, aby ich otvoril, musí sa Sulík ospravedlniť (ani neviem, za čo je.), Aby deti mohli chodiť do školy a neboli zbytočne terorizované s rodičmi. Cigániková píše šokujúcimi riadkami.

„Ale keďže máme túto dohodu, poviem iba toľko, že tieto vyjadrenia voči Branislavovi Gröhlingovi považujem za mimoriadne neférové ​​voči nemu.“ uzavrel. Premiér na tieto slová zatiaľ nereagoval, a to ani svojím statusom.

Zdroj: Facebook / Janka Bittó Cigániková – Fungujúce zdravotníctvo

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close