šport

Menšie transakcie: 02/11/23

V programe NHL bol nabitý deň, odohralo sa už sedem zápasov. Montreal Canadiens sa postarali o neskoré comebackové víťazstvo nad New York Islanders, zatiaľ čo Tampa Bay Lightning vyhralo finále Stanley Cupu v roku 2020, ktoré sa vysielalo na celoštátnej televízii v Spojených štátoch. Keďže fanúšikovia si aj naďalej užívajú dnešné bohaté akcie NHL, tímy v menších a zahraničných ligách menia svoje súpisky. Poďme sledovať tieto pohyby tu.

  • 2011 výber z prvého kola Joe Morrowktorý bol súčasťou Neslávne známy obchod poslal to Tyler Seguin S Dallas Stars mal zmluvu zastavil Dnes s klubom KHL HK Soči. 162-zápasový veterán NHL mal v Rusku za sebou ťažkých 31 zápasov, v ktorých zaznamenal deväť bodov pre najhorší tím v KHL a bude sa musieť poobzerať inde, aby mohol pokračovať v profesionálnej kariére.
  • 2014 šiesty v celkovom poradí Jake Virtanen bol Publikovaný Od EHC Visp, klubu súťažiaceho v druhej divízii švajčiarskeho hokeja. Informoval o tom Emmanuel Favre zo švajčiarskych novín Le Matin Virtanen bol prepustený po tom, čo sa údajne pohádal so spoluhráčom. Na papieri boli Virtanenove čísla v tomto roku solídne (25 bodov v 21 zápasoch), ale keďže sa jeho čas s Wisp chýli ku koncu, bude si musieť nájsť iný domov, aby mohol pokračovať vo svojej profesionálnej kariére.
  • Bývalý záujemca z Arizony Coyotes Jenin pohľad Údajne presunutý do IF Bjorkloven, Tvrdí to Johan Svensson zo SportExpressen. Tento prestup posúva Luka z fínskej Ligy do švédskeho druholigového Hockey Allsvenskan, kde v minulosti hviezdil. Luk, ktorý má v tejto sezóne Ligy na konte 29 bodov v 37 zápasoch, naposledy nazbieral 62 bodov v 52 zápasoch v Hockey Allsvenskan, čím pomohol Timre k postupu do SHL. To je to, v čo dúfa, že sa mu to podarí s Bjorklovanom v tejto sezóne.
  • Je tu klub ECHL South Carolina Stingrays Publikovaný netminder Mário Gulina. Tím stratil najviac bodov, Carter Turnbull, včera zvyšuje ich situáciu v Grécku prepustením teraz 25-ročnej Guliny. Gulina debutoval v profesionálnej sezóne v minulej sezóne v 13 zápasoch za Fort Wayne Comets a dva za Stingrays. podpisovanie s nimi 6. februára.
  • Začal sa exodus zo Saipy. Podľa oznámenia jeho nového klubu je Saipa začínajúcim hráčom siete Lappeenranta Niklas WesterholmPodpísal zmluvu S konkurenčnou stranou Liigy Karpatom. SaiPa je v súčasnosti na konci rebríčka Liigy a Westerholm sa rozhodol odísť s tým, že ich osud vyzerá čoraz horšie. 25-ročný hráč má 0,884 percenta úspešnosti v 40 zápasoch tejto sezóny. Bude súťažiť s vyhliadkou Ottawy Senators Levi Marylainen A vyhliadka Pittsburgh Penguins Joel Blomqvist.
  • Bývalý prospekt Toronta Maple Leafs Nicholas Mattinensa hlási Podpísal zmluvu na opustenie súčasného tímu VSV EC ICEHL na konci sezóny, aby sa pripojil k tímu DEL’s straping Tigers pre sezónu 2023-24. Tvrdí to Martin Guendler z Klein Zeitung. Dvadsaťštyriročný Mattinen bol v tejto sezóne najlepším hráčom VSV, keď zaznamenal 37 bodov v 44 zápasoch v úspešnej prvej sezóne hrania profesionálneho hokeja v zámorí za dvojnásobného majstra OHL.
  • Adam LabšanskýVeterán slovenskej najvyššej profesionálnej ligy premiestnenie HC Dukla Michalovce do HC Novy Zamsky. Lapzanski, ktorý má na svojom konte 500 zápasov slovenskej extraligy, sa presunul na miesto v ligovej tabuľke. Lapzanski má v tejto sezóne na konte len osem bodov v 25 zápasoch a dúfa, že prestup poslúži ako produktívna zmena prostredia.
  • 38 rokov Marek HovorkaDlhoročný veterán stredoeurópskeho profi hokejového okruhu a olympionik, ktorý reprezentoval rodné Slovensko na ZOH 2018 v PyeongChangu. Podpísané So slovenským klubom HC Košice. Hovorka pôsobil v tejto sezóne v druhej lige Slovenska, v 12 zápasoch za Vlči Žilinu zaznamenal 14 bodov a mal by pomôcť Košiciam, ktoré sa pokúsia prekonať HKM Zvolen a HC Slovan Bratislava v ligovej tabuľke.
READ  Útok United na Newcastle, silné stredné pásmo a Yatlinovo zakopnutie - sedem misií Liama ​​Kennedyho

Táto stránka bude aktualizovaná počas dňa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close