Zábava

Michael Peel zabáva letnú prestavbu Rangers a vrátia sa silní | Futbalové správy

Manažér Rangers Michael Peel verí, že budúcu sezónu budú bojovať o titul; „Určite si myslím, že tím bude na oveľa lepšom mieste ako to, ktoré som dostal, pretože je to iný tím ako ten, ktorý som opustil pred rokom.“


15:40, Spojené kráľovstvo, piatok 26. mája 2023

Michael Beale ponúkol „dobrý smiech“ počas sezóny Rangers bez pohára, keď hľadá letný reset pred ťažkou výzvou pre majstrovský Celtic.

Peel prevzal vedenie po Giovannim van Bronckhorstovi v novembri, ale nedokázal zastaviť postup Hoops k titulu a budú sa snažiť zabezpečiť si domáce treble, keď 3. júna v Hampton Parku čelia Championship Inverness.

Bývalý asistent manažéra Rangers, ktorý skončil na druhom mieste v lige po prehre vo finále Viable Cupu s Celticom, začal s prestavbou svojho kádra podpísaním predbežnej zmluvy so stredopoliarom Norwichu Kieranom Dowellom. Sú štyri veci, ktoré vieme.“

Pred sobotňajším posledným zápasom sezóny proti St Mirren v Paisley Peel povedal: „Sezóna sa končí pozajtra. Dobré pre túto sezónu, v budúcej sezóne sa vrátime a urobíme to správne.“

„Veľmi sa teším z predsezónnej prípravy. Nie je to ľahká úloha, prísť uprostred sezóny do klubu, kde sa píše časť sezóny. Som šťastný, že je tu leto.

Rangers sa po poslednom domácom zápase sezóny rozlúčili s odchádzajúcimi hráčmi vrátane Ryana Kenta a Alfreda Morelosa.

„Som nadšený, že môžem všetko zresetovať a dať si príležitosť zažiť veľmi silnú predsezónnu sezónu, prísť niektorí noví hráči, ktorí prinesú novú energiu a naplno vložia do tímu moje nápady.

„Teším sa na celú predsezónu, všetko je vynulované, liga je vynulovaná a je tu veľká dôvera v to, čo môžeme dosiahnuť.“


Obrázok:
Kieran Dowell sa oficiálne pripojí k Rangers 1. júla

Na otázku, či verí, že Celtic bude v budúcej sezóne predstavovať oveľa silnejšiu výzvu po zostavení jeho nového kádra, bývalý šéf QPR odpovedal: „Som. Inak by som tu nesedel.“

„Moje nadšenie pre toto leto je pohľad späť na prácu, ktorú robíme.

„Sme veľmi blízko k tomu, čo chcem, a budem veľmi rád, ak to dostanem, budeme mať veľmi silnú predsezónu, zavedieme nejaké nové veci a vyjdeme z toho ako veľmi silný tím.

„Určite si myslím, že tím bude na oveľa lepšom mieste ako to, ktoré som dostal, pretože je to iný tím ako ten, ktorý som opustil pred rokom.“

Sledujte Rangers so Sky Sports

Sledujte každý zápas Rangers v škótskej Premiership v tejto sezóne pomocou našich živých blogov na webovej stránke a v aplikácii Sky Sports. Sledujte výbery zápasov zadarmo.

Chcete najnovšie Rangers? Naša záložka Stránka s novinkami Rangersskontrolovať Vybavenie Rangers A Najnovšie výsledky RangersSledujte Góly a video Rangersmonitorovať Tabuľka škótskej premiéry Pozrite sa, ktoré hry Rangers sa chystajú Naživo na Sky Sports.

Získajte to všetko – vrátane upozornení odosielaných priamo do telefónu – stiahnutím Aplikácia Sky Sports Score A nastavte Rangers ako svoj obľúbený tím.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close