Technológie

Microsoft testuje jednoduchú miniaplikáciu Game Pass v systéme Windows 11

Microsoft Prvý nový widget pre Windows 11 Zistiť, ktoré hry prichádzajú do PC Game Pass, by malo byť ešte jednoduchšie. Miniaplikácia je momentálne k dispozícii iba testerom programu Windows Insider a mala by poskytnúť „okno“ do knižnice hier služby, čo im umožní vidieť najnovšie prírastky a hry, ktoré čoskoro vyjdú.

Microsoft má momentálne obmedzený výber miniaplikácií vo Windowse 11, no miniaplikácia Game Pass naznačuje, že Microsoft skúša iné aplikácie (tie, ktoré nie sú také nudné ako počasie, kalendár a správy). Windows 11 musí podporovať miniaplikácie tretích strán V konečnom dôsledku je však pridanie Game Pass skvelým spôsobom, ako zatiaľ otriasť tabuľou s miniaplikáciami, a mohlo by tiež pomôcť zlepšiť službu predplatného.

Nový widget PC Game Pass.
Obrázok: Microsoft

Okrem toho, že uvidíte, ktoré hry prichádzajú a odchádzajú, nový widget Game Pass zobrazuje hry v určitých kategóriách a poskytuje portál do aplikácie Xbox. Microsoft hovorí, že pracuje na pridávaní ďalších funkcií do miniaplikácie, vrátane prispôsobených odporúčaní a spôsobu, ako sa prihlásiť do svojho účtu Xbox a spustiť nedávno hranú hru.

Ak testujete Windows 11, môžete si pridať miniaplikáciu Game Pass otvorením panela Widgety na počítači a kliknutím na ikonu „plus“ vedľa svojho používateľského profilu. Odtiaľ stlačte ikonu „plus“ vedľa Game Pass a miniaplikácia sa zobrazí na vašej tabuli.

READ  Remake Pokemon Diamond a Pearl boli aktualizované na verziu 1.1.1, tu sú úplné poznámky o patchi

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close