Miloševič je posledným nasadeným v súťaži Gran Canaria Challenger

Gran Canaria, 26. februára 2021

Semifinále Gran Canaria Challenger I. Sú dané. Svet číslo 149 Nikola Milojevič Je jediným nasadeným hráčom, ktorý zostal v žrebovaní dvojhry na 8 44 820 antukových turnajoch, ktoré sa konali v Delte na Gran Canarii.

V piatok sa v tenisovej akadémii El Cortizo mobilizuje 25-ročný Srb Andrea Bellegrino Taliansko 4-6, 6-1, 6-4. Milojevič, ktorý vyhral dva tituly ATP Challenger v roku 2018 Fergana v Uzbekistane a 2019 Liberec v Českej republike, zasiahol šesť AC a o hodinu a 55 minút neskôr získal 79 percent svojich prvých servisných bodov.

„Cítim sa dobre, najmä keď som sa rozišiel v treťom sete. Bol som pokojný a dokázal som veci otočiť. Odvtedy som hral dobre.“ Milojevič to neskôr povedal talianskemu novinárovi Matteovi Mosiattimu.

„Som veľmi rád, ale môj súper začal zápas lepšie ako ja, ale našťastie som sa vrátil k svojej hre a svojmu rytmu. Ak budem takto vyhrávať zápasy aj naďalej, som na dobrej ceste.“

Milojevič sa najbližšie postaví proti Francúzovi Enzo GogotPrežil stretnutie s Topsy-Darvey Marco Trungellity Argentína zvíťazila 6: 1, 0: 6, 7: 6 (6). Dvadsaťpäťročný Parížan získal o tri body menej ako jeho súper z Južnej Ameriky, ale o dve hodiny a šesť minút neskôr vyhral tajbrejk finálového setu.

Molkon postupuje

V prvej polovici žrebovania sa kvalifikujte Alex Molkon Pokračoval v dobrej forme na Kanárskych ostrovoch. Slovenská svetová jednotka 296, kamarát a 8. nasadený, ktorý v predchádzajúcom kole porazil špičkového Taliana Lorenza Musettiho Filip Horanský 6-2, 6-3, aby si zapísal svoje miesto vo finálovej štvorke. Molcan postúpil po šiestich hodinách a jednej hodine a 12 minútach zo svojich deviatich šancí na zlomový deň.

READ  Predpoveď slovenského ľadového hokeja, pretekárske tipy a protiklady│13. mája 2022

Ďalej bude hrať Molkon Steven Ten Z Kanady. Dvadsaťdeväťročný rodák z Toronta so svojimi španielskymi rodičmi v minulosti relaxoval v Taliansku Ricardo Bonadio 6-3, 6-0. Kocky stretnutie ukončili po 65 minútach.

„Očakával som ťažký zápas s dlhými zhromaždeniami. Poznáme sa roky, bolo to veľmi veterné, ale dnes som situáciu zvládol lepšie ako on,“ uviedol. Povedala kocka.