Svet

Morovis Meyer sa vyhýba tomu, aby chcel viesť PPD kvôli „luxusným postojom“

Starostka Maroka Carmen Maldonado Gonzalezová vo štvrtok oznámila, že je odhodlaný nezúčastňovať sa na „antidemokratických“ procesoch, berúc do úvahy „sexuálny“ prístup k predsedníctvu ľudovodemokratickej strany (PPD). Dynamické „uskutočnené“. Niektorí členovia riadiaceho orgánu.

„Bohužiaľ, od oznámenia o tom, že som výzvu prijal, sa začala aktívna kampaň vedenia, ktorá má presvedčiť senátora Jose Luisa Dolmau, aby prijal prezidentskú radu ako výhradné uznesenie riadiaceho orgánu. Musí to byť spravodlivé a demokratické.

Starosta prisľúbil, že vedúci predstavitelia, ktorí ju osobne pozvali na schválenie, budú nasledujúci deň hovoriť za Dalmu. „Boli vytvorené najrôznejšie tlaky, od pracovných miest, zmlúv a pracovných miest až po pozície vo vláde a v strane. Nie je to PPD, ktoré by som chcel, stiahol som svoj zámer viesť, ale naďalej si udržujem post podpredsedu, pretože musíme bojovať zmeniť PPD. A silným odkazom je, že väčšina vedúcich predstaviteľov nechápe, že práve preto už PPD nie je možnosťou pre mnoho celebrít, ktoré opustili komunitu. Preto veľa mladých ľudí nevidí PPT ako alternatívu. pre budúcnosť.

Odporúčame vám:

Starosta pripomenul činy žien, ako sú starostky Maria Mendoza, Felisa Rincon, Maria Libertad Gomez, Victoria Munoz a Sila Calderon, „medzi mnohými ženami, ktoré bojovali v PPD za propagáciu svojich myšlienok, práce a boj proti sexuálnym postojom. Vyjadrujte sa rôznymi spôsobmi a v rôznom čase. “

Maldonado nakoniec vyzval PPT na demokratizáciu. „Zdá sa to paradoxné, ale musíme si splniť priezvisko. Štruktúry strany, ktoré vznikli pred 30, 40 a 50 rokmi, sa dnes na Portoriko nevzťahujú. Uzavretá rada by nemala robiť dôležité rozhodnutia pre celú stranu. Musíme bojovať proti tej vojne zvnútra. “, uzavrel.

READ  Local World Cyclist vydáva druhú knihu v sérii | Iowa

Starosta potvrdil, že sa o 17:00 zúčastní na zasadnutí riadiaceho orgánu v sídle PPD v Puerto de Diero.

Dnes ráno starosta Losa Julia Nazario v rozhovore pre nacistickú Z uviedol, že PBD je tiež príčinou sexuálnych návykov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close