Technológie

„Museli sme sa trochu potrápiť,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Laurion Studios, ktorá vyvíja Baldur's Gate 3.

Sven Vinke z Laurion Studios otvoril krízovú kultúru v štúdiu a priznal, že niekedy, „keď sa takéto veci stali, museli ste urobiť trochu krízy“. [the studio] Nečakal“.

V otázkach a odpovediach, ktoré usporiadal Winke po svojom prejave na konferencii Digital Dragon v Poľsku, sa Winkeho spýtali, či tím niekedy musel škrípať – to znamená, že je dané obdobie extrémnych nadčasov, ktoré nútia zamestnancov pripraviť hru na jej vydanie. dátum – a Vinke hovorí, že tím nepotrebuje „veľa“ chrumkavosti a je „rozhodne menej v BG3, ako sme robili v minulosti“, čo všetko „by bolo klamstvom tvrdiť, že nie“ .

Aldur's Gate 3 for Dummies: Základy všetkého, čo ste potrebovali vedieť (ale báli ste sa opýtať)Sledujte na YouTube

„Príliš sme sa nerozdrvili,“ povedala Winke (vďaka, GR+) „Ale museli sme urobiť trochu chrumkavosti. Aby som bol úprimný, myslím si, že vždy máte trochu chrumkavosti, keď sa snažíte niečo dokončiť, najmä keď je tam veľa komplikovaných vecí, ktoré sa musia spojiť. „

Vinke dodal, že každý, kto pracuje neskoro, dostane zaplatené za nadčasy – čo mnohé štúdiá tvrdia, že to tak nie je – a že len „veľmi, veľmi zriedka“ ľudia pracujú cez víkend alebo po 20:00.

Začiatkom tohto týždňa sa vývojár Baldur's Gate 3 Laurian Studios podelil o „sklamanú správu“, že jeho fyzické deluxe edície PS5 pre Severnú Ameriku boli opäť odložené, tentoraz na júl 2024.

Larian nedávno potvrdil, že jeho ďalšia hra, Baldur's Gate 4, nebude robiť nič s DLC, ani Dungeons and Dragons… ale upútalo ma, že sú vo vývoji aj iné hry.

READ  Stránka s ukážkou Call of Duty 2024 nastavuje náladu so zaviazanými očami Mount Rushmore

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close