Technológie

Final Fantasy Kart Racer Chocobo GB klesá na Nintendo Switch

Square Enix ruší podporu pre svoj Kart Racer, Sokobo G.P, na Nintendo Switch, vydavateľ oznámil tento týždeň. „Nebudú žiadne veľké aktualizácie,“ vrátane nových postáv alebo nových máp. Sokobo G.Ppovedal Square Enix. Vydavateľ tiež dokončil predaj Mythril, prémiovej meny pretekárskej hry.

Sokobo G.P Ak to hráči v Mythril strávia dobre, je to Jan. 6, 2023 „nepravdivé“. Square Enix uviedol vo „hlavnom oznámení“ zverejnenom na svojej webovej stránke podpory. Zdá sa však, že hráči si budú môcť v rámci prebiehajúcej 5. sezóny kupovať predmety inými spôsobmi – Sokobo G.PPredajne lístkov a lístkov. Tieto nákupy zahŕňajú položky predané v prvých štyroch sezónach hry.

Sokobo G.P To bude hrateľné, poznamenal Square Enix. Zdá sa, že zmena neovplyvní mobilné verzie Sokobo G.P Pre Android a iOS.

Square Enix končí s podporou Sokobo G.P Prichádza po deviatich mesiacoch Hra bola spustená na Nintendo Switch. Hra je duchovným nástupcom Chocobo RacingPôvodne vyšiel na PlayStation v roku 1999. Sokobo G.PHra bola vydaná s kritikou zameranou na Square Enix za 49,99 dolárov. Monetizované ako bezplatná mobilná hraPlatený sezónny lístok a tri mince v hre.

Sokobo G.P Kolieskové korčule umožňujú hráčom pretekať ako známe tváre z Final Fantasy (a spinoff hier Chocobo), vrátane Sida, Terra Branford, Vivi a Chocoba s Steinerom, ako aj privolať Shivu, Titana, Gilgameša a Ifrida. Pretekári môžu použiť obľúbené kúzla Final Fantasy ako Aero, Blizzard, Fire a Thunder na boj s nepriateľmi v pretekoch, ktoré odrážajú sériu Mario Kart od Nintenda.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close