Technológie

Náhodne odhalený dizajn Samsung Galaxy Z Flip 6, Fold 6

S oficiálnym oznámením Galaxy Z Flip 6 a Galaxy Z Fold 6 takmer o mesiac sa zdá, že Samsung omylom odhalil ich dizajn, čím potvrdil svoj dizajnový jazyk podobný Galaxy S24 Ultra.

Dizajn Galaxy Z Flip 6 a Galaxy Z Fold 6 odhalený na webovej stránke spoločnosti Samsung

Nejaké orlie oči Zistili to fanúšikovia Samsungu Galaxy Z Flip 6 a Galaxy Z Fold 6 boli navrhnuté, keď omylom zverejnili svoj marketingový obrázok na svojej webovej stránke pre Kazachstan.

Ako môžete vidieť na obrázku, Galaxy Z Fold 6 má dizajn okrajov podobný Galaxy S24 Ultra. Má ostré strany a menej zakrivené rohy. Vzhľadom na to, že všetky staršie zariadenia série Galaxy S a Galaxy Z už dostali aktualizáciu One UI 6.1, obrázok tiež naznačuje Galaxy AI.

Nastavenie troch fotoaparátov Galaxy Z Fold 6 tiež zodpovedá dizajnu, ktorý minulý týždeň odhalil tipér Ice Universe. Podobne ako pri Galaxy S24 Ultra a Galaxy A55 má telefón v hornej časti štrbinový reproduktor.

Ako sa očakávalo, Galaxy Z Flip 6 má veľkú kryciu obrazovku a nastavenie duálneho fotoaparátu. Zariadenie údajne dostane vylepšený primárny zadný fotoaparát v podobe 50MP snímača. Hovorí sa, že telefón má stále 3,4-palcový OLED krycí displej a 6,7-palcový vnútorný sklopný displej. Dodáva sa však s o niečo väčšou (4 000 mAh) batériou.

Hovorí sa, že Galaxy Z Flip 6 aj Galaxy Z Fold 6 majú na skladacích obrazovkách menej viditeľný záhyb. Oba telefóny využívajú procesor Snapdragon 8 Gen 3. Po vybalení používajú softvér One UI 6.1.1 založený na systéme Android 14. Obe zariadenia môžu mať sedem rokov operačného systému Android a bezpečnostných aktualizácií.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close