Najdôležitejšie body a góly: Slovensko 3:0 Lichtenštajnsko v UEFA Euro Qualifier 2024 | 9.11.2023

16:47 pred 3 dňami

Koniec súťaže! Zápas sa končí skorým víťazstvom Slovenska. Zvyšok hry bol už len formalitou. 3:0, konečné skóre.

16:43 pred 3 dňami

Dve zmeny v Lichtenštajnsku. Colin Haas a Martin Marxer nahradili Simona Lüchingera a Andreasa Malina.

16:39 pred 3 dňami

Do konca zápasu zostáva šesť minút.

Žltá karta. Na Slovensku varoval Vernon de Marco.

16:37 pred 3 dňami

Zmena na Slovensku. Davida Hanka nahradil Vernon DiMarco.

16:36 pred 3 dňami

Záverečný úsek zápasu. Zostáva 10 minút a je to už len formalita. Keď Slovensko vyhralo 3:0, intenzita sa zmiernila.

16:29 pred 3 dňami

Dvojitá zmena na Slovensku. Matúš Pero a Patrick Hrosowski striedajú Ondreja Dudu a Stanislava Lobotku.

16:27 pred 3 dňami

Zmena v Lichtenštajnsku. Severin Schlegel nahradil Ferhata Saglama.

16:26 pred 3 dňami

Dvojitá zmena na Slovensku. Roberta Macka a Michala Tomiča striedajú Ľubomír Dupta a Peter Pekaric.

16:15 pred 3 dňami

Dvojitý prestup do Lichtenštajnska. Livio Meyer a Andrin Netzer nahradili Sandra Wolfingera a Dennisa Salanoviča.

16:10 pred 3 dňami

Prvých 15 minút druhého polčasu. Stav zápasu je stále 3:0, v tomto období zatiaľ nič zaujímavé.

16:03 pred 3 dňami

Lichtenštajnsko naďalej nespôsobovalo žiadne škody. Neprešlo to za polovičnú čiaru.

15:57 pred 3 dňami

Prvé minúty druhého polčasu. Doteraz sa toho veľa neudialo.

15:53 ​​pred 3 dňami

Zápas pokračuje. Žiadna zmena v tímoch.

15:38 pred 3 dňami

Žltá karta. Michal Tomic je na žltej karte na Slovensku.

15:37 pred 3 dňami

V prvom polčase sa budú hrať ešte tri minúty.

15:20 pred 3 dňami

Žltá karta. Sandro Weiser je v Lichtenštajnsku varovaný.

15:16 pred 3 dňami

Obrana Arménska sa na súde vysporiada o niečo lepšie, ale už je neskoro. Chýbal im prístup v útoku.

15:10 pred 3 dňami

Stav je 3:0. Slovensko má teraz hru pod kontrolou a súperi zatiaľ bez reakcie.

15:03 pred 3 dňami

Na poslednú chvíľu trochu spomalili. Lichtenštajnsko nevie, čo robiť, keď má loptu.

15:00 pred 3 dňami

Šanca pre Slovensko! Po dobrej individuálnej hre v šestnástke skóroval Lukasz Haraslin, no brankár Benjamin Bechel zasiahol. Bol to štvrtý gól Slovenska.

14:57 pred 3 dňami

GOOOOOOOOOOL pre Slovensko! ROBERT MAK! Stredopoliar skóroval po centri Laszla Beneša. Tri góly za šesť minút.

14:55 pred 3 dňami

GOOOOOOAL pre Slovensko, ONDREJ DUDA! Stredopoliar si zobral odrazenú loptu od brankára na rohový kop a rýchlo išli domáci o dva góly nahor.

14:50 pred 3 dňami

GOOOOOOOOL pre Slovensko! Dávid Hanko! Len za osem sekúnd! Ľavý obranca po dlhom vhadzovaní v úvode zápasu preťal brankára do šestnástky.

14:48 pred 3 dňami

Prebieha zápas medzi Slovenskom a Lichtenštajnskom.

14:47 pred 3 dňami

Minútou ticha si uctili pamiatku obetí zemetrasenia v Maroku spred niekoľkých dní.

pred 14:37 3 dňami

Tímy sa dostanú na ihrisko o niekoľko minút.

14:10 pred 3 dňami

Už o pár chvíľ sa s vami podelíme o štartovky na live stream Slovensko vs Lichtenštajnsko a najnovšie informácie z Tehelného poľa. Nenechajte si ujsť ani jeden detail aktuálnych zápasov a komentárov zo spravodajstva VAVEL.

13:20 pred 3 dňami

Volám sa Jonathan Martinez a budem vaším hostiteľom na tomto turnaji. Tu na VAVEL vám prinášame predzápasovú analýzu, aktualizácie skóre a živé správy.