Hlavné správy

„Myslia si, že sú len fanúšikmi biedy a zlatokopov“: O priateľke Toma Bradyho, o ktorej sa hovorí, Veronica Rajeka odhaľuje, že „nenávidí“ svoju domovskú krajinu Slovensko

Slovenská modelka Veronika Rajek sa v posledných týždňoch dostáva na titulky. Hoci bola pred účasťou na minuloročnom zápase Bucks vs Saints dobre známou celebritou, spôsob, akým po zápase zamilovala Toma Bradyho, vyvolal chýry o randení.

Rajej, ktorý má teraz na Instagrame viac ako 3,5 milióna sledovateľov, zverejnil niekoľko fotografií v drese TB12 po zápase New Orleans vs Tampa Bay, ale jeho dlhý popis skutočne ukradol šou.

„Pozeral som Legend a ak sa ma niekto znova opýta, či milujem Bradyho, áno, milujem ho, ukáž mi niekoho, kto nie.“ napísal Rajek. „Dokonca aj jeho neprajníci ho milujú, pretože vedia, že je to KOZA. Ďakujem Tomovi Bradymu za úžasnú show.,“ dodala.

Aj po tomto Rajek zverejnil niekoľko vecí, ktoré naznačujú, že by mohla mať záujem o randenie s Tomom. Odvtedy sú fanúšikovia Bradyho čoraz viac zvedaví vedieť všetko o instagramovej bombe.

Čítaj viac: Tom Brady 100k yardov: Koľko má Tom Brady vo svojej kariére prihrávok?

Veronika Rajek nemá rada Slovensko, ale radšej zostáva v Amerike

Nedávno sa Rajek objavil v podcaste ‚Bilo Talk‘, kde podrobne porozprával o svojich začiatkoch. Keď hovorila o svojej neuveriteľnej postave, žartovala, že keď bola mladšia, nebola taká atraktívna ako teraz, ale neskôr pila otcovo pivo a všetko sa zmenilo.

Aj keď je to všetko zábavné, Rajek vyjadril aj svoj vážny názor na rodné Slovensko. „Ak mám byť úprimný, nemám rád Slovenskopovedal Rajek.

Ľudia nie sú takí otvorení a fanúšikovia len na Slovensku sú niečo strašidelné, čo sa ľuďom veľmi nepáči a fanúšikovia si len myslia, že všetci sú blbci alebo zlatokopi. Nerozumejú marketingovým aspektom. Je mi to veľmi ľúto, ale je to pravda“ dodal Rajek.

READ  Slovenské hlasy za predčasné voľby nie sú pre nízku účasť záväzné

Modelka povedala, že miluje Ameriku, pretože v tejto krajine môže byť čím chce. Keď sa rozhovor zvrtol na to, prečo Veronika ‚nezachránila‘ svoju sestru zo Slovenska, dodala, že niektorí ľudia nechcú byť zachránení.

Dalo by sa povedať, že Rajej si pobyt v Amerike veľmi užíva.

čítaj viac: Fanúšikovia Packers reagujú na hru Aarona Rodgersa s 3 zákrokmi a vyzývajú MVP, aby odišiel

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close