technológie

Náramky a hodinky sa predávajú dobre. Jedna kategória ich však presahuje

Inteligentné hodinky a inteligentné náramky na fitness sú obľúbeným doplnkom športových a technických nadšencov. Ľudia používajú prenosné zariadenia, t. J. Prenosné elektronické zariadenia, pretože tieto zariadenia sa volajú nielen na sledovanie športu, ale aj na prijímanie upozornení zo smartfónu alebo v niektorých prípadoch telefonovať.

Malo by sa však poznamenať, že do kategórie prenosných elektroník patria okrem náramkov a hodiniek aj bezdrôtové slúchadlá. Zabezpečili tiež mimoriadny rast tohto segmentu trhu.

podľa International Data Corporation (IDC) bolo tiež spôsobené pandémiou korónového vírusu. Ľudia pracujúci v domácej kancelárii často potrebovali náhlavnú súpravu, či už ide o videohovory, na počúvanie hudby alebo len na odpojenie sa od reality domácnosti.

Slúchadlá tak pokrývali až 54,9% v kategórii prenosných doplnkov a medziročne vzrástli o 68,3%.

Medziročné zvýšenie prenosných zariadení o 30%

Podľa novej analýzy IDC dosiahol celkový predaj nositeľných výrobkov v minulom roku 72,6 milióna predaných kusov. V porovnaní s 1. štvrťrokom minulého roka to predstavuje medziročný nárast až o 29,7%.

Nepoznali ste všetko?

Tento článok je výhradným obsahom Hospodárskych novín. Ak chcete neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, prihláste sa na odber jedného z troch digitálnych programov.

->

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close