šport

Náš 53/1 Anglicko vs Slovensko Super Sub Special

Harry Kane môže skórovať kedykoľvek
Lukas Harassl má na konte 1+ striel na bránu
Declan Rice by mal ukázať kartu
David Hanko sa dopúšťa 1 alebo viacerých faulov

Nedeľa o 17:00: Anglicko proti Slovensku
Zápas osemfinále Euro 2024 vo Veldins-Arena, Gelsenkirchen
TV: ITV1 a RTE 2

Je čas zistiť, či príslovie „víťazi sa s postupom turnaja zlepšujú“ platí aj pre Anglicko na Euro 2024. Ignorujte na chvíľu, že prekonali skupinu C a choďte rovno do toho: spôsobili úplný chaos. Tri zápasy.

História ukazuje, že na tom nezáleží. Napríklad Portugalsko remizovalo všetky tri zápasy skupinovej fázy na ceste k víťazstvu na Euro 2016. Ale iba dvaja z posledných siedmich majstrov si z Anglicka odniesli v prvých troch zápasoch menej ako päť bodov.

A keď už hovoríme o Dánsku a Slovinsku, o chlapcoch Garetha Southgatea chcieť Vyhrajte nad Slovenskom. Obe strany sa v priebehu rokov stretli šesťkrát a jedinou výhrou Anglicka bola bezgólová remíza na Euro 2016.

Rovnako bolo len jedno víťazstvo o viac ako jeden gól. Nie je to tak, že by Tri levy v poslednej dobe odfúkli tímy, však?

Southgate čaká na hrdinu. Musí byť silný, musí byť rýchly a musí byť čerstvo po boji. Poďme sa pozrieť na štyri hráčske rasy, aby sme zistili, kto by mohol byť hrdina alebo zloduch. Všetky trhy tu padajú Super podponuka Nel Sakthi Ak váš tip klesne, vaša stávka sa presunie na nového hráča.

Harry Kane môže skórovať kedykoľvek

Jude Bellingham A Harry Kane Anglicko inkasovalo v skupinovej fáze mizerné dva góly. Kto boli nedávnymi strelcami súťažných gólov za Southgate?

hmm? Nikto tu nie je veľmi užitočný.

Ak sa vrátime k zápasom pred Euro 2024, uvidíme vlastné góly proti Severnému Macedónsku a Malte. Marcus Rashford Jeden dostal proti Taliansku (Cane tiež skóroval v posledných dvoch zápasoch). Okrem toho ste ponechaní Kyle Walker Zo zápasov tejto sezóny, ak tu dá gól, dám mu peniaze.

READ  Halepová mala šťastie v daždivý deň na US Open

Nemá zmysel vyberať si niekoho iného ako Kanea. Skóroval v piatich z posledných šiestich vyraďovacích zápasov Anglicka vo veľkých súťažiach. Výnimka z finále Euro 2020 je škoda, ale je to najlepšia možnosť, akú máme.

Lukas Haraslin mal 1+ striel na bránu

Naposledy na tomto trhu pomohla ponuka Nell's Super Sub. Cole Palmer zmenené Bugayo Saka – ktorý sa ešte nepokúsi o gól na Euro 2024 – a v nadstavenom čase slabo prestrelil Jana Oblaka.

Tak ako pri všetkých útočiacich trhoch, ani v tomto zápase zatiaľ o tri levy veľa nešlo. Kane mal tri strely na bránu Bill Foden Jediný hráč s viac ako jedným hráčom (nesmie štartovať). Môžete si vybrať z klubového formátu Ollie WatkinsAspoň jeden z 29 jeho minulých ligových vystúpení, ale je nemožné si ho predstaviť v XI Southgate.

Pozrime sa teda radšej na Slovensko. Lucas Haraslin, ich široký ľavý útočník, bol v cieli vo všetkých troch zápasoch skupinovej fázy – celkovo v štyroch – a v troch zo svojich posledných štyroch zápasov v kvalifikácii. Šance sú vyššie pre smoliarov, ale Haraslin vyzerá ako muž na testovanie Jordan Pickford.

Declan Rice by mal ukázať kartu

Karty môžu byť na tomto turnaji tenké. Slovensko získalo v skupinovej fáze len dva, pár, Anglicko iba dva.

Na turnaji odišli iba štyria hráči, ktorí sa dopustili viac ako štyroch faulov bez toho, aby boli zaknihovaní. Anglicko však žiadne nemalo Declan Rice A Sakha bol potrestaný štyrikrát a ani raz nedostal žltú kartu.

Samozrejme, priestupky vo viacerých hrách nebudú mať za následok rezerváciu. Ale Rice urobil aspoň jednu chybu v posledných deviatich súťažných vystúpeniach za klub a krajinu. S tromi najnestálejšími slovenskými hráčmi v skupinovej fáze, ktorí naposledy začínajú v strede poľa, bude Rhys zaneprázdnený a ľahko by mohol získať svoju prvú kartu na Euro 2024.

READ  Čarodejník Marco Marosi začal písať kúzla Shrewsbury

David Hanko sa dopúšťa 1 alebo viacerých faulov

Nájsť hodnotu na nestabilných trhoch môže byť ťažké. Lopta je v hre každé tri minúty, takže toto je veľmi pravdepodobná udalosť.

Strážca Slovenska Dávid Hanko Jeden z outsiderov, ktorého rozhodca potrestal, ale je pravdepodobnejšie, že tam bude. Anglicko malo druhý najviac faulov (41) v skupinovej fáze.

Hanko robí často chyby. Vo svojich predchádzajúcich dvoch zápasoch v Nemecku a v troch z posledných piatich zápasov Feyenoordu sa vyfauloval.

Naľavo od slovenskej trojky sa Sanko postaví priamo proti Sakovej, zatiaľ čo Kane občas driftuje týmto smerom. Bude zaneprázdnený a rozhodcovi bude stačiť jeden faul na jastraba.

Harry Kane môže skórovať kedykoľvek
Lukas Harassl má na konte 1+ striel na bránu
Declan Rice by mal ukázať kartu
David Hanko sa dopúšťa 1 alebo viacerých faulov

Všetky ceny sú aktuálne s našimi elegantnými miniaplikáciami, zatiaľ čo kurzy na kópiu sú presné v čase zverejnenia, ale môžu sa zmeniť.

Čítaj viac

Najnovšie futbalové kurzy sú teraz k dispozícii na PaddyPower.com

Nel Shaktiho sprievodca bezpečným hazardom – všetko, čo potrebujete vedieť

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close