šport

Zástupca Alex Bolt hovorí o stretnutí s Gregorom Dimitrovom na Australian Open

Austrálsky tenista Alex Bolt mal po absolvovaní úvodného kola pred vlastnými fanúšikmi na Australian Open obrovskú radosť. Bolt, 166. na svete, postúpil do svojho tretieho druhého kola v Melbourne Park a porazil Slovana Norberta Combosa 6-2 6-2 4-6 6-3.

„Som veľmi šťastný, že som vyhral svoje prvé kolo,“ vyhlásil Bolt po zápase za Tennis Australia. „Vždy je to trik v zápase piatich najlepších setov, snaží sa sústrediť na dlhú dobu.“

Som momentálne spokojný s tým, ako hrám. “ Po ľahkom víťazstve v prvých dvoch setoch Bolt tretí set vypustil. „Bol som na seba trochu nahnevaný, pretože som mal pocit, že mám nad zápasom kontrolu,“ priznal Bolt.

Bolt sa ale vrátil k nasledujúcemu setu, aby vyhral štyri sety a zabránil Combosovi v návrate. „Prehodnotil som sa, vyšiel som a zahral som dobrý štvrtý set,“ povedal Bolt.

Bolt hrá nasledujúceho Gregora Dimitrova

Bolt sa teraz pripravuje na náročnú výzvu, keď čelí budúcej bývalej svetovej jednotke.

3 Gregor Dimitrov zrazil v prvom kole Marina Čilica. „Bude to tvrdý boj. Nemôžem sa dočkať, až sa odtiaľ dostanem a budem hrať,“ povedal Bolt.

Nišigori minulý týždeň hral aj na Pohári ATP, kde podľahol Danielovi Medvedevovi a Diegovi Swartzmanovi. „Pre mňa som odohral jeden z najlepších turnajov doteraz, vrátane minulého roku, odkedy som sa vrátil, a som trochu spokojný s tým, ako som hral na tejto úrovni, ale stále nie som dosť dobrý na to, aby som porazil tento chalan.

Nishigori sa po vystúpení v Karene Pusta nechcel pokúsiť prísť na žiadne dôvody. „Nech je to čokoľvek, v najbližších zápasoch sa pokúsim urobiť, čo môžem,“ vyhlásil Nishigori.

READ  Tenis, ATP – Madrid Masters 2023: Molkan porazil Wu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close