šport

6 roztomilých momentov Coco Goff a jej podporných rodičov

Bola to však chvíľa Coco Goffovej, ktorá sa stala iba treťou americkou tínedžerkou, ktorá vyhrala tohtoročný posledný grandslamový turnaj. Nebola by však tam, kde je, bez podpory a obetavosti svojich rodičov, Candy a Coreyho Goughovcov. Goffovci sa rozhodli vzdať kariéry, aby pomohli svojej dcére venovať sa tenisu na plný úväzok. Ich oddanosť a odhodlanie sa v kariére ich dcéry desaťnásobne vyplatili, pretože Coco neustále vyhráva od porazenia svojho vzoru Venus Williamsovej v prvom kole Wimbledonu v roku 2019. Tento rok vyhral US Open 2023 a dal svojim rodičom všetky kvety. „V prvom rade ďakujem mojim rodičom. Dnes som prvýkrát videla svojho otca plakať,“ povedala Coco počas nej Súdny pohovor. „Ďakujem vám chlapci, verili ste mi od začiatku. Na tento turnaj ma zobral môj otec. [I watched] Venus a Serena súťažia, takže byť na tomto pódiu je naozaj neuveriteľné.

Článok pokračuje po videu.

Manželia Goffovci sú manželmi už dvadsať rokov a majú dve deti, Codyho a Camerona, ktoré ich, rovnako ako ich staršiu sestru, inšpirujú k naplneniu svojich snov. Goffovci ako rodinná jednotka sú najväčšími podporovateľmi Koko a navštevujú takmer každý zápas, ako napríklad jej zápas proti Venus Williamsovej v úvodnom kole Wimbledonu 2019. Coco povedala moderátorke Gayle King počas vystúpenia na CBS This Morning. Pokračovanie: „Na súťaži sa snažím svojich rodičov príliš nevídať, ale dostávam veľké ‚Poď!“ Alebo kričím a pozerám sa na nich, pretože ma inšpirujú.

Pokračovala: „A potom niekedy počas zápasu, keď sa cítim trochu utiahnuto, sa na nich pozriem, pretože mi dávajú päsťové pumpy a ukazujú mi, že všetko bude v poriadku. Sú mojimi najväčšími podporovateľmi.“

READ  Tenis, ATP – Madrid Masters 2023: Nishioka porazil Molkana

Pozrite si niektoré z najkrajších momentov Coco Koff a jej rodičov v priebehu rokov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close