Zábava

Netflix sa chystá prísť o jednu zo svojich najsledovanejších televíznych relácií, The Office US

Netflix sa chystá prísť o jeden zo svojich najsledovanejších titulov.

Nanešťastie, predplatitelia v Spojenom kráľovstve majú na pozeranie americkej verzie už len tri týždne KanceláriaOd 1. januára 2023 bude vyradený z prevádzky.

Kancelária Jeden z najúspešnejších licencovaných titulov Netflixu za posledné roky.

Od svojho odstránenia v USA v novembri 2020 stratil streamer svoju najsledovanejšiu televíznu reláciu: V roku 2018 Nielsenova správa Ukázalo sa, že predplatitelia pozerali viac minút Kancelária ako iné série.

Aby sme to uviedli do perspektívy, streamovacia služba kedysi zaplatila 100 miliónov dolárov Priatelia za rok – a táto relácia sa ani nepribližuje k tomu, aby sa v USA vysielala v rovnakom počte ako séria Steve Carell.

Očakáva sa, že NBC sa zbaví Netflixu z vysielacej siete v júni 2019 KanceláriaOznámila, že šou bude päť rokov exkluzívne vysielať na svojej vlastnej streamovacej službe Peacock.

Do platnosti vstúpil od 1. januára 2021 Kancelária Do Netflixu sa v žiadnej časti nevráti minimálne do roku 2026.

Čo je na Netflixe hlási to Kancelária Odstránené z Netflixu v nasledujúcich krajinách: Belgicko, Česká republika, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Island, Izrael, Taliansko, Litva, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Južná Afrika, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko a Turecko. V týchto krajinách však bude odstránený o deň skôr, teda 31. decembra 2022.

Kancelária Za tie roky si vybudovala silnú fanúšikovskú základňu.

Pôvodne to začalo ako adaptácia seriálu BBC od Rickyho Gervaisa a Stephena Merchanta, ale vďaka svojmu súboru, ktorý zahŕňa Jennu Fischerovú, Johna Krasinského a Rainna Wilsona, sa presadilo.

John Krasinski, Jenna Fischer, Rainn Wilson, Steve Carell a BJ Novak vo filme The Office

(NBC Universal)

V rozhovore The IndependentKrasinski povedal, že je otvorený opätovnému stretnutiu.

READ  Szabolcs Hajdu • Riaditeľ Kalman Day

„Určite by som to urobil,“ povedal. „Môžem úprimne povedať, že som nikdy nič podobné nezažil. Všetci sa tešíme na deň, kedy to budeme môcť zopakovať. Dúfajme, že nájdeme cestu.

Tu je úplný zoznam všetkých filmov a televíznych seriálov, ktoré boli tento mesiac odstránené z Netflixu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close