Zábava

Smutná správa: Legendárny český hudobník (73) má rakovinu … Priznal to priamo v éteri!

„Nechám to ísť na svet, nech to všetci vedia. Som na chemoterapii, takže čakám, či sa to urobí alebo nie.“ hudobník šokoval vo víkendovom rannom vysielaní Rádia Impuls. Aj keď by mnohí očakávali, že bude hovoriť o silnom strachu z choroby, Nedvěd prekvapil svojím pozitívnym prístupom.

František Nedvěd priznal, že bojoval s rakovinou

Zdroj: CT

Aj keď druh rakoviny neodhalil, akýkoľvek typ rakoviny je vážnou a obávanou chorobou. Ten sa však nedostaví a verí, že svoj zápas vyhrá. „Mám dobrú náladu, nič nepodlieham, iba sa liečim. Verím, že budúci rok bude lepší ako tento rok,“ povedal spevák a gitarista. Ochorenie údajne lekári diagnostikovali krátko predtým, ako pandémia koronavírusu zasiahla Česko, 28. decembra ho v nemocnici čaká tretia terapia.

„Len čo mi to zistili, bolo zakázané spievať. Beriem to ako znamenie, že keď neviem spievať, nemôže spievať nikto.“ vysvetlil hudobník, ktorý pre svoju chorobu tiež trpí vokálnou indispozíciou, obrny hlasiviek. „Očakávam, že hneď ako sa opatrenia uvoľnia, môj hlas sa zahojí a budem môcť pokračovať v práci.“ Dodal Nedvěd s nádejou.

Koncom decembra bude mať hudobník v nemocnici tretiu terapiu
Smutná správa: Legendárna čeština

Zdroj: YouTube

READ  Slovensko rozširuje vládne kontroly pri rekordnom náraste infekcií

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close