Zábava

Koniec úkrytu! Harry a Meghan medzi ľuďmi, dokonca aj v partnerskom vzhľade – Prípady hviezd – Koktejl

Pred niekoľkými týždňami princ Harry a jeho manželka a syn „unikli“ z Los Angeles a vybrali si ako svoj nový domov tichšiu Santa Barbaru.

A hoci na nich paparazzi „číha“ vytrvalo a s veľkým napätím, chýbalo veľa fotografií sledovaných párov. V súčasnosti sa však obaja objavili v Los Angeles, kde sa zúčastnili na charitatívnej akcii.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan počas podujatia Baby2Baby pred jednou zo základných škôl v Los Angeles. Autor: Profimedia

Princ Harry a Meghan pomohli distribuovať veci v rámci akcie „Späť do školy“, rozdávali zásoby, odevy a ďalšie veci rodinám v núdzi žijúcich v Los Angeles. Akcie sa zúčastnila Nadácia Baby2Baby. Je to jedna zo štyroch organizácií, ktoré si manželia vybrali po narodení svojho syna Archieho a rozhodli sa ich podporovať. Podujatie sa uskutočnilo na základnej škole Owena Lloyda Knoxa.

Meghan mala na sebe pohodlné oblečenie – vybrala si hnedo-zelené šortky a svetlo bielu košeľu, nezabudla na závoj. Jej tvár bola pokrytá pruhovaným kúskom značky Royal Jelly za 15 dolárov. Harry bol oblečený rovnako pohodlne ako jeho manželka, mal na sebe šortky a biele tričko a jeho tvár bola zakrytá ochranným závojom. Mal na sebe tenisky Adidas.

V polovici augusta kráľovský pár potvrdil, že prenajatý dom v Los Angeles vymenil za svoj vlastný domov. Prenajali si luxusný zámok v hollywoodskych horách od producenta a herca Tylera Perryho a odišli a zamierili do luxusného a vyhľadávaného okresu Montecito v Sanra Barbara. Táto nehnuteľnosť s 9 spálňami a 16 kúpeľňami obklopuje nehnuteľnosť s rozlohou 5,4 hektára a kráľovský pár musel za všetko zaplatiť 14 650 000 dolárov.

Páči sa vám tento článok? Podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom dennej Pravdy a jej internetovej verzie je priniesť vám denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

READ  Film Katedrála získal cenu za dokument na filmovom festivale v Krakove

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme vašu podporu.
Ďakujeme vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close