Hlavné správy

„Nezabudni, aby dostal svoj ôsmy prsteň“: Tom Brady rozdrvil Miss Slovensko Veronika Rajek nechce, aby legenda NFL odišla do dôchodku ako Gisele Bundchen

Hviezdny rozohrávač Tampy Bay Tom Brady má údajne vzťah s Miss Slovensko z roku 2016 Veronikou Rajek. Povesti sa rozvírili krátko po tom, čo sa hviezda NFL koncom októbra tohto roku rozviedla so svojou manželkou Gisele Bundchen. Téma sa opäť vynorila po tom, čo Miss Slovensko zverejnila na Instagrame príspevok, v ktorom vyznala lásku Tomovi Bradymu.

Zatiaľ čo Tom Brady vzťah nepoprel ani nepotvrdil, fanúšikovia sú spokojní s akoukoľvek malou ukážkou, ktorú hráči zo zoznamky dostanú. Fanúšikovia sa neustále so záujmom pozastavujú nad každým slovom, ktoré vyjde z Bradyho úst. teda „reč“ Zameriava sa skôr na jeho osobný život ako na profesionálny život.

Tom Brady zostal počas celej situácie pokojný.

Tom Brady v drese s číslom „12“.

Veronica Rajeka je úplne unesená šarmom Toma Bradyho

Po pondelkovom zápase New Orleans Saints slovenská modelka nemohla neobdivovať hráča. Toma Bradyho Zručnosť.

Napísala, „Videl som legendu 🏈Ak sa ma ešte niekto opýta, či mám rád Bradyho, áno milujem ho, ukáž mi niekoho, kto nie. Je to 🐐🏈❤️‍🔥 @tombrady za úžasnú šou 🏈🔥 #GOATFOREVER“ Aj jeho neprajníci ho milujú . Vo svojom príspevku.

Veronika Rajek je modelkou a influencerkou na sociálnych sieťach a podľa jej životopisu na Instagrame je ‚Fashion Nova Ambassador‘, kde si získala obrovské množstvo fanúšikov. Svoju modelingovú kariéru začala vo veku 16 rokov a zúčastnila sa mnohých súťaží krásy. Rajej spolupracoval s veľkými módnymi menami vrátane Vera Wang a Dolce and Gabbana.

čítaj viac: „Stále tam musím ísť a byť odborníkom“: Tom Brady odhaľuje srdcervúce osamelé Vianoce v hotelovej izbe, keď Gisele Bundchen relaxuje v slnečnej Brazílii

Instagramová influencerka a modelka Veronika Rajek.
Veronika Rajek je instagramová modelka a influencerka s viac ako 3,4 miliónmi sledovateľov.

Prečo Tom Brady mlčí?

Nedávno rozvedený 45-ročný otec troch detí o tejto záležitosti mlčal kvôli svojej búrlivej histórii randenia za posledný rok. Najlepší spôsob, ako udržať fámy na uzde, je mlčať o takýchto témach.

READ  Scorchers 7'1 "podpísal Brit Legend Robert

Brady vynechal tréningový kemp na začiatku sezóny a situáciu ešte zhoršil. Nakoniec ho situácia priviedla k rozvodu s partnerom, Giselle Caroline Bondsen, 13 rokov a matka jeho detí šokovala mnohých fanúšikov.

čítaj viac: Tom Brady, Gisele Bundchen bojujú o svoj život, zatiaľ čo prípad FTX Crypto sa zintenzívňuje a čelí skutočnému väzeniu

Tom Brady so svojou bývalou manželkou na Met Gala.
Tom Brady so svojou bývalou manželkou Gisele Caroline Bondsen.

Na druhej strane PR tím bývalej Miss Slovensko nemlčal.

„Jediné posolstvo, ktoré chce Veronica Rajek zverejniť, je, že podobne ako Veronica Rajek, aj Tom Brady sa potrebuje sústrediť na hru a pokračovať vo veciach, aby získal svoj ôsmy prsteň.“ Povedal Rajkov PR tím.

Veronika Rajek Toma Bradyho veľmi podporuje, na rozdiel od Gisele Bundchen, ktorá chce, aby jej manžel odišiel do predčasného dôchodku a viac sa venoval svojej rodine.

čítaj viac: Gisele Bündchen bola zničená počas rozvodu Toma Bradyho, schudla 27 kíl a trpela epizódami maniodepresie, ktoré znepokojovali spoluhráčov

Mlčanie Toma Bradyho o situácii je celkom pochopiteľné. Predsa veľa „Potenciálne zápasy“ S pohľadom upretým na Bradyho sa 45-ročný hráč namieril presne a šetrí si pozornosť na zápasy na ihrisku.

Zdroj: Marka

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close