Technológie

Nintendo budúci týždeň rozširuje svoju knižnicu Switch Online GBA o dve klasiky RPG

Budúci týždeň 17. januára 2024Členovia Switch Online + Expansion Pack si môžu znova zahrať klasické RPG hry Game Boy Advance Golden Sun a Golden Sun: The Last Age.

Prvý titul prišiel v 2001/02 a druhý prišiel v 2002/03. Obe hry využívajú plánovanie softvéru Camelot (Shining Force, Mario Golf a tenis) a niektoré z najlepších RPG všetkých čias.

V pôvodných verziách týchto titulov si môžete preniesť svoje dáta z Golden Sun do Lost Age. Nintendo Japonská webová stránka Potvrdené, že táto funkcia bude podporovaná režimami „Kontakt“ a „Heslo“. Okrem toho môžu hráči viesť online bitky prostredníctvom služby Switch Online (Ďakujem, @IsaacAdepts na X)

Tu je trochu viac o každej z týchto hier, vďaka oficiálnej tlačovej správe Nintenda:

Od skromnej dediny Vale až po mystické vrcholy Mount Aleph, The zlaté slnko Hra stavia mladých hrdinov ovládajúcich mystiku Isaaca, Garretta, Evana a Miu na výpravu, aby zastavili prastarú silu alchýmie, ktorá by sa uvoľnila na Weiardovi. Ich dobrodružstvo ich vedie cez mestá, jaskyne a kobky. Na ceste im pomáhajú tajomné bytosti známe ako Djinn, ktoré pomáhajú hrdinom využiť ich synergiu na uvoľnenie mocných kúziel a nezastaviteľných útokov.

Priame pokračovanie zlaté slnkoThe Zlaté slnko: Stratený vek Hra naberá dramatický spád, pretože príbeh teraz sleduje Felixa – mladého adepta (alebo používateľa mágie) – antagonistu prvej hry –, ktorý sa snaží dokázať, že alchýmia nie je ničivá sila, ale niečo, čo môže zachrániť Weird. Všetky. Prinútené pripojiť sa k Felixovi na jeho pátraní sú adeptky Jenna a Sheba a múdry učenec Kraton, ktorí sa všetci snažia udržať Felixa v úlohe, keď čelí novým silným a zaujímavým výzvam.

Vďaka kooperatívnej hre*, ktorá umožňuje priateľom pripojiť sa k vašej veselej (a niekedy nie príliš veselej) kapele, ako aj ťahovým bojom, riešeniu hádaniek, skúmaniu v otvorenom svete a upgradom postáv inšpirovaným RPG, zlaté slnko A Zlaté slnko: Stratený vek Vrstvená s nepredvídateľnou hrateľnosťou postavenou na pútavom a pútavom príbehu. Čím viac sa o Weyardovi dozviete, tým bude záhadnejší. Čo hovoríš? Ste pripravení podľahnúť jeho kúzlu?

READ  Infografika od Nintenda zobrazujúca hry uvedené v June Direct

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close