Technológie

CD Projekt prezradí „čo bude ďalej“ pre Cyberpunk 2077 budúci týždeň

Vývojár Cyberpunk 2077 CD Projekt RED odhalí svoje plány do budúcnosti hry budúci týždeň prostredníctvom nového živého vysielania.

„Špeciálna epizóda“ vývojárskej série videí Night City Wire sa bude vysielať budúci utorok, 6. septembra, o 16:00 britského času.

Mohlo by to byť, keď konečne uvidíme dlho očakávaný multiplayerový komponent Cyberpunk 2077? Dočkáme sa rozšírenia pre jedného hráča? Alebo je to skôr účes do V?

Cyberpunk: Edgerunners – oficiálny trailer NSFW.

Projekt CD tiež povedal, že o ňom bude diskutovať Nadchádzajúci animák je Cyberpunk: EdgerunnersNa Netflix smeruje 13. septembra.

Séria sa účtuje ako 10-dielna spolupráca medzi vývojárom Cyberpunk 2077 CD Projektom a japonským animačným štúdiom Trigger (Little Witch Academia, Kill La Kill) a rozpráva príbeh chlapca z ulice, ktorý sa snaží prežiť zbesilú noc technológií a úprav tela. . mesto.

CD Projekt predtým uviedol, že pracuje na multiplayeri Cyberpunk 2077 „súbežne“ s hlavnou hrou pre jedného hráča. Považujte to za „triple-A release“..

Ale v máji tohto roku CD Projekt povedal, že „veľká časť našej vývojovej kapacity“. Príbeh Cyberpunk 2077 sa zameral na expanziuktoré Očakávaný príchod v roku 2023.

Rozšírenie bude obsahovať „nový príbeh“, povedal CD Projekt a sľúbil podrobnosti „neskôr v tomto roku“. Tak budúci týždeň, dúfam?

READ  Spoločnosť Huawei pod tlakom sankcií USA podnikla vážne kroky a predala svoju nízkonákladovú mobilnú divíziu Honor

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close