Technológie

No Man’s Sky’s Voyagers Expedition je teraz naživo a vy získate rozkošného kamaráta HoverDroida.

Po vydaní minulotýždňovej úžasnej aktualizácie Echoes je tu No Man’s Sky Práve spustený Jeho najnovšie časovo obmedzené dobrodružstvo, Voyagers, dáva približne šesť týždňov na splnenie svojich cieľov a získanie pekných odmien – vrátane rozkošného spoločníka HoverDroid, ktorý vyzerá ako lietajúci Roomba s očami.

Voyagery – ktoré, rovnako ako všetky predchádzajúce expedície, uvedú hráčov do úplne nového režimu – sa začínajú na nákladnej lodi v prostredí No Man’s Sky’s Oshida, kde sa cestujúci vydajú na cestu za splnením cieľov zameraných na prieskum, ako je objavovanie nových druhov, kolonizácia extrémnych planét a ďalšie. , kopanie starovekých pokladov a mnohými inými spôsobmi.

Ak ste v tomto všetkom nováčikom, Explorations je iskra No Man’s Sky v sezónnom obsahu v štýle živých služieb, ktorý ponúka časovo obmedzené, kurátorské zážitky, ktoré premieňajú rôzne nastavenia vesmírneho simulátora na nepretržitý postup. založené míľnikové výzvy. Splnenie všetkých cieľov v rámci úrovne odomkne novú odmenu exkluzívnu pre expedíciu a dokončí všetky odmeny úrovne jednou záverečnou odmenou.


Aktualizácia No Man’s Sky’s Echoes bola spustená minulý týždeň.

Tentoraz medzi odmeny patrí nová skúšobná kozmetika s elektrickým jetpackom pre váš exosuit, plagáty inšpirované cestovaním, mechanická labka (pravdepodobne) pripútaná na chrbát vášho spoločníka a malý výber základného príslušenstva – vrátane repliky. Hlava autofága, robotické rameno a dočasný planetárny úkryt.

Veľkou odmenou za to, že ste Voyagerov videli až do konca, je spomínaný HoverDroid, ktorý začína život ako robotická kapsula, ktorá sa vyvinie v lietajúceho mechanického spoločníka, ktorého „nepriateľská frekvencia zmení vzduch okolo neho do slabo fialovej farby“. Je to roztomilé ako gombík a v kategórii „najlepší plávajúci kamarát droid“ to dá Sentinel-priateľský (a potichu vražedný) Lylabs za svoje peniaze.


Jeden a jediný HoverDroid! | Kredit obrázka: Ahojte hry

Vzhľadom na záľubu vývojára Hello Games dráždiť témy ďalšej veľkej aktualizácie No Man’s Sky svojimi úlohami, som už teraz zvedavý na naratívne dôsledky jeho príchodu, na ďalšiu dieru v lore No Man’s Sky (áno, po minulotýždňových Echoes of No Man’s Aktualizácia, Sky má tradíciu a, áno, nihilizmus, ak máte radi starú veselú kopu melanchólie a strašidelného existenciálneho hororu s farebným vesmírnym dobrodružstvom, je to skvelé.

READ  Vakcína Novavox jab je dostupná na Slovensku, ktorému sa nepáči

Kozmická loď No Man’s Sky’s Voyagers štartuje dnes, 1. septembra a pobeží do 27. októbra, takže ak chcete HoverCutie získať do svojej zbierky, radšej si obujte vesmírne topánky.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close