Technológie

Nové hry Genesis / Mega Drive môžu byť online už tento týždeň

Aktualizovať [Fri 22nd Apr, 2022 02:05 BST]: Je oficiálne, že Nintendo Switch rozšírilo svoju online službu Sega Genesis / Mega Drive o tri ďalšie tituly.


Pôvodný článok [Thu 21st Apr, 2022 13:30 BST]: Koncom marca dostal Switch online službu 3 nové hryS Dážďovka Jim 2 Pridané do zbierky SNES Vŕtanie II A Mappy-land Pre NES. Predtým sme boli informovaní Nové hry môžu prísť kvôli plánovanej údržbe Pre aplikácie SNES a NES. No, keďže aplikácia Siga Genesis / MegaDrive bude čoskoro na údržbu, zdá sa, že história sa bude pravdepodobne opakovať.

Ako sa hovorí‘NinStatusBotTwitter účet, aplikácia SEGA Genesis / Mega Drive, bude deaktivovaný v piatok 22. apríla od 00:55 UTC do 02:00 UTC z dôvodu plánovanej údržby.

Nateraz nie je zaručené, že do tejto služby údržby budú pridané nové hry, ale zvyčajne sa to stáva, keď sú predstavené nové tituly, takže konflikty môžu byť pre nás výhodou.

Naposledy prijaté aplikácie SEGA Genesis / Mega Drive Nové hry 17. marca boli do služby pridané tri klasiky: Mimozemský vojak, Mierna krížová výpravaA Super Fantasy zóna. Ďalšia údržba bola naplánovaná a dokončená 8. apríla, výsledkom čoho neboli žiadne nové hry, takže stojí za to mať to na pamäti a držať všetky očakávania pod kontrolou.

Ktoré nové hry by ste chceli pridať do služby? Mortal Combat II? Monster World IV? Dajte nám vedieť komentárom.

READ  Microsoft a ďalšie technologické spoločnosti sa zameriavajú na prosperujúci gang počítačovej kriminality

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close