Technológie

Hráči PC Hitman 3 môžu svoje sloty Hitman 2 importovať „do konca februára“ • Eurogamer.net

Poskytuje dlho očakávané informácie o probléme s IO.

Napriek tomu Silný kritický príjem, Vydanie Hitman 3 pre PC je trochu skreslené problémami, ktoré bránia hráčom v prvom odblokovaní úrovní Hitman 2, takže na prvom mieste ich nie je potrebné kupovať späť. Developer IO teraz priniesol aktualizáciu tohto problému, ktorá potvrdzuje, že netrpezlivo očakávané riešenie bude k dispozícii do konca februára.

Problém, pokiaľ vám nie je známy, nastal v novom prístupovom basovom systéme Hitman 3, ktorý umožňuje hráčom otvárať umiestnenia z predchádzajúcich hier trilógie. Za prístup k týmto úrovniam možno bude musieť platiť nováčik, ale tí, ktorí už majú Hitmana 1 alebo 2, k nim môžu pristupovať na rovnakom počítači bez ďalších nákladov. Aspoň teoreticky.

Aj keď je to určite na PlayStation a Xbox, existujú aj PC prehrávače Epický obchod Hitman 3 narazil na dilemu v dôsledku jedinečnosti. Pretože Hitman 2 je k dispozícii iba na Steame, neexistuje žiadny priamy spôsob identifikácie Hitmana 3, keď si hráči už kúpili jeho predchodcov – čo vyvoláva obavy, že pre prístup k úrovniam Hitmana 2 budú musieť znova opustiť.

17 spôsobov, ako zomrieť v Dubaji – nové hry a aktivity Hitman 3!

Keď sa obavy stupňovali, IO dokázala hráčov ubezpečiť, že to bude fungovať ako riešenie a že to príde „v najbližších týždňoch“. Prešli však tri týždne a hráči PC netrpezlivo čakajú na aktualizáciu, ktorú teraz vývojár poskytol.

V novo aktualizovanom Zoznam známych problémov na fóre Hitman„IO potvrdila, že jeho riešenie je„ v súčasnosti testované a overované zo všetkých strán, aby bolo čo najsilnejšie “. Jedno vydanie teraz uvádza, že „skôr než prípad“, IO uviedlo „aj pri najdlhších odhadoch, ktoré sme videli, bude riešenie úplne vydané do konca februára“.

READ  Anketa: Kúpili ste si Sushimovho ducha: Režisérov strih?

Aj keď je stále trochu prekvapením, že problém nebol vyriešený pred vydaním Hitmana 3, je to skvelá správa pre hráčov PC, ktorí trpezlivo čakajú na ďalšie informácie. IO zatiaľ neopísal, ako bude jeho riešenie fungovať, tvrdí však, že hráčov bude informovať o ďalších krokoch.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close