Technológie

Nový útočný režim „Into the Light“ od Destiny 2 je trvalý, nový rituálny ťah

V niekoľkých hrách na Bungie tento týždeň Destiny 2 predviedla svoju novú funkciu raid, nadchádzajúcu Into the Light, základnú časť obsahu pred Final Shape, ktorá má vyplniť medzeru, ktorú zanechalo oneskorenie rozšírenia.

Je to mob mód, kde môžete zabíjať nepriateľov (veža) a stavať obranu medzi 10-50 vlnami a je to zadarmo. Ale teraz je Vyzerá to tak, že to bude trvať večnosťRovnako ako sme boli v polovici sezóny minule, bola predstavená expanzia oneskorená akcia Dares of Eternity.

pripravujem Niečo Nepamätám si, kedy Bungie povedal: „Je to trvalé,“ ale ja len hovorím…áno, bude. Dares of Eternity je free-to-play, spustil sa takto a odvtedy zostal v hre. Teraz je Onslaught nielen prezentovaný v rovnakom štýle a za rovnakú bezplatnú cenu, ale je tiež pridaný do Crucible, Gambit a Strikes ako rituálna aktivita v zozname skladieb a po prvýkrát aj do Gambit. A odtiaľ sa neodstránia celé metódy.

Pomáha to trochu preklenúť túto medzeru, pretože Destiny 2 nemá dobrý bezplatný obsah. Nie v zmysle príbehu (ktorý by mal aspoň obmedzené množstvo príbehu), ale aby noví hráči pocítili (veľmi dobrý) boj Destiny 2, mal by byť režim hordy ako tento dokonalý. Na najvyšších úrovniach. Povedal by som, že je prístupnejšia ako herná šou ako Dares a možno pútavejšia ako vytrhnuté z kontextu príbehové údery, spotené PvP alebo spočiatku mätúci a nedostatočne podporovaný Gambit.

Takže to je hádam jedna z hlavných myšlienok tu, aj keď to Bungie priamo nehovorí. Malo by to byť tiež dobré miesto na brúsenie zbraní pre nových hráčov, pretože obsahuje nové verzie niektorých klasických zbraní v Destiny 2, z ktorých mnohé boli predtým ukončené a v súčasnosti sú pre nových hráčov nedostupné.

READ  Záhada Big GTA 5 bola konečne vyriešená o 8 rokov neskôr

Už teraz vidím potenciálne problémy s útokom. V režime 50 vĺn sa obávam o prvých 30 vĺn alebo o zabíjanie času, kým nezačnú skutočné výzvy, čo je pre skúsených hráčov zbytočné. Aj keď by bolo zábavné vidieť návrat mena a modelu, mám pochybnosti o tom, že sa vrátia niektoré z bývalých zbraní Pinnacle.

Ale mám pocit, že Onslaught plní viacero funkcií a viem si len predstaviť, ako by mohol byť efektívnejší ako Dares of Eternity. Stále máme dva týždne na to, aby sme prezradili pripravovaný obsah, takže som zvedavý, či je v budúcnosti ešte niečo skutočne dôležité.

nasleduj ma na Twitteri, texty, Sieťové svetlo, A Instagram.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller A Trilógia Zrodená na Zemi.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close