Technológie

Obľúbené auto Jamesa Maya na predaj je „niečo vzrušujúcejšie“

„Myslím, že toto je najlepšie auto, ktoré vlastním“, je dosť sexy meno James May Opisuje jeho Toyota Mirai. Sedan s palivovými článkami je unesený z dvoch dôvodov, počnúc počtom vodíkových staníc vo Veľkej Británii. V skutočnosti v súčasnosti funguje iba 11 staníc po celej Veľkej Británii, Škótsku, Walese a Severnom Írsku.
Ak by ste si neurobili urážku, plnenie tekutým vodíkom je trochu nákladnou stránkou osobnej prepravy. Najchemickejšia látka vo vesmíre, ktorá sa meria v kilogramoch a nie v litroch alebo galónoch, spotrebuje čokoľvek od 10 do 15 libier šterlingov na kilogram. Pre porovnanie, šťava z dinosaura stojí asi 25 1,25 za liter šterlingov.

Z druhého dôvodu sa britský novinár rozhodol rozlúčiť Jeho Mirai, „Urobím z toho niečo úplne vzrušujúce.“ James nešpecifikoval, čo sa chystá zmeniť ekologický sedan, ale naznačil to na začiatku nasledujúceho klipu z kmeňa Drive Tribe.

„Chvíľu si to nechávam. Dúfam, že autá trochu pripomínajú módu. Musíte ísť vpred,“ Povedal kapitán potichu. Ford Mustang Mac-E je v mojej knihe módny, ale neviem si predstaviť Jamesa za volantom Mac-E, pretože mu bude jasné, že nejde o Mustang.

Elektromobil efektívne bez mnohých E.V. Nevýhody, dobitie lítium-iónovej batérie trvá namiesto niekoľkých hodín niekoľko hodín. Nálepka štvordverového sedanu z Japonska má veľké obmedzenia vrátane ceny. Keď bol v roku 2019 zaznamenaný konkrétny príklad tohto plemena, produkt Mirai sa použil na maloobchodný predaj 91 66 000 pri súčasnom výmennom kurze 3,91 345. Ak sa ma spýtate, Toyota má toho veľa, ale nezabúdajte, že technológie alternatívneho paliva si vždy vyžadujú príplatok.

Vlani prepracovaný od základu má Mirai druhej generácie doraziť do Veľkej Británie toto leto. Dlhšie a atraktívnejšie ako jeho predchodcovia 2021 model Poskytuje dojazd až 647 kilometrov podľa Agentúry na ochranu životného prostredia.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close