Zábava

Obrovská tragédia s fotografom celebrít: Hovorí sa, že žena zabila svojho zdravotne postihnutého syna († 10)!

David Beckham, členovia Spice Girls, Emily Ratajkowski, Bradley Cooper a spevák Michael Bublé sú hviezdy, s ktorými Dean Freeman spolupracoval. Ako fotograf nasledoval po stopách svojho otca Roberta, ktorý bol napríklad fotografom legendárneho Beatlesa.

58-ročný Angličan v súčasnosti prežíva pravdepodobne najťažšie okamihy svojho života. Dôvodom je smrť jeho 10-ročného syna Dylana. Chlapcovo mŕtve telo našli muži zákona krátko po tom, ako jeho matka Olga údajne prišla na policajnú stanicu sama. Tragická udalosť sa zrejme odohrala v nedeľu v skorých ranných hodinách.

Otec zosnulého zosnulého nežil s nimi av čase tragédie odišiel pracovať do Španielska. „Dylan bol nádherne zvedavé a umelecky založené dieťa. Rád cestoval, navštevoval umelecké galérie a plával. Spoločne sme zažili nezabudnuteľné chvíle napríklad v Brazílii, Francúzsku alebo Španielsku. Nechápem, že už s nami nie je, “ nešťastný fotograf uviedol v oficiálnom vyhlásení.

Susedia sú zdesení činom 40-ročnej Olgy. Mnohí sa zhodli na tom, že sa s láskou starala o Dylana, ktorý trpel niekoľkými zdravotnými komplikáciami. Chlapec bol na invalidnom vozíku, trpel autizmom, detskou mozgovou obrnou a nevedel hovoriť.

V tomto dome sa udiala obrovská tragédia.

Zdroj: profimedia.sk

READ  Slovensko v kvalifikácii majstrovstiev sveta porazilo Rusko, zvíťazilo Chorvátsko

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close