Zábava

Vo West Sydney bude postavené nové štúdio Lakeside za 150 miliónov dolárov

Nové filmové a televízne štúdio za 150 miliónov dolárov má vyrásť v Západnej Austrálii, kde je boom plánov natáčania.

Najmodernejší komplex Lakeside Studio bude postavený na 96 akroch v bývalom kameňolome v Penrith Lakes, v blízkosti nového Aerotropolis a 24/7 medzinárodného letiska a bude mať 10 zvukových pódií, kancelárie, premietacie miestnosti a dielňu. priestor. , Reštaurácia a učilište.

V pláne je aj masívna recesia, viac ako 2000 parkovacích miest na mieste, ubytovacia zóna pre návštevníkov, heliport a golfové ihrisko.

Lakeside Studios využijú explóziu medzinárodných filmových produkcií vyrobených alebo v súčasnosti vo výrobe v regióne, vrátane „Poker Face Russella Crowea, seriálu Apple Tv Roar, Nicole Kidman, Thor: Love and Thunder a HBO’s Days“. Stretnutie s Natalie Portman v hlavnej úlohe.

Nedávne dopyty od zahraničných filmárov odhadli, že hodnota produkcie bude o 2 miliardy AUD vyššia.

James M. bol vymenovaný za generálneho riaditeľa vývoja Lakeside Studio. Pod vedením Vernona, priemyselného veterána, má 35 kreditov ako výkonný producent a producent. Hexa Ridge, Dcéra kráľov a Predurčenie. So svojou dcérou a koproducentkou Christy Vernon (Gabriel, Sladká rieka, Rising Wolf) Wayne Dupont, riaditeľ prevádzky štúdia a bývalý medzinárodný prezident Warner Bros., bude pôsobiť ako konzultant medzinárodného štúdia.

Vernon povedal: „Keďže streamingové platformy fungujú na vytváranie originálneho obsahu, zvyšujúci sa dopyt po priestore pre štúdiovú zvukovú scénu spôsobil celosvetový nedostatok štúdiových zariadení. Má sa stať centrom moci.“

Dupont Dodal: „Austrálskemu filmovému priemyslu sa darí a za posledné desaťročie si vybudoval globálnu povesť v tomto odvetví s množstvom produktov s veľmi pozitívnymi skúsenosťami z natáčania. Spustilo to aj spôsob, akým sa krajina vyrovnala s globálnou epidémiou s bezprecedentným rozmachom miestnej a medzinárodnej filmovej produkcie. Spolu s finančnými stimulmi, množstvom talentov a rôznymi miestami bude Lakeside Studio dokonale pripravené na uspokojenie potrieb.

READ  Slovenská vláda, verejný orgán pre rumunské komunity John Hero: Čísla sčítania neodrážajú skutočný počet Rimanov a Rimanov tu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close