šport

Odvážne rozhodnutie o Davisovom pohári Novaka Djokoviča zlyhá, keď srbský tenis balansuje na pokraji medzinárodnej hanby

Srbsko vstúpilo do kvalifikácie Davisovho pohára so všetkými nádejami na svojich pleciach. Poriadnu ranu však utrpeli po tom, čo sa ich hviezdny hráč a 24-násobný grandslamový víťaz Novak Djokovič rozhodol z podujatia odstúpiť. Hrajú s mladým tímom a všetci sú pripravení vstúpiť do finále turnaja, keď nastúpia proti Slovensku.

Veci však nabrali rýchly spád a úplným obratom Srbsko zaostalo za Slovenskom. Hoci absencia Novaka Djokoviča bola hlavným faktorom, dokáže Srb zvrátiť situáciu?

Keďže Slovensko bez Djokoviča vedie 2:0, budúcnosť Srbska v Davisovom pohári je ohrozená.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Srbsko je v ťažkej situácii po tom, čo v úvodný deň Davisovho pohára prehrávalo so Slovenskom 2:0. Napriek tomu, že Srbsko získalo divokú kartu na rok 2024, tentoraz hrozí, že opustí finále Davisovho pohára. Ako veľká rana sa ukazuje absencia hviezdneho hráča Novaka Djokoviča, Srbsko sa bez neho trápi.

Tím je v zúfalej tiesni a musí vyhrať zostávajúce zápasy, aby sa predišlo porážke pred dosiahnutím finále. Djokovičovo zmiznutie bolo významným faktorom v tejto nečakanej výzve.

Okamžite dostanete upozornenia na to, čo je aktuálne tenis Príbehy od Googlu! Kliknite a klepnite na Nasledujte nás Modrá hviezda.

Nasleduj nás

Srbsko, ktoré bolo v pretekoch o divokú kartu, tak čaká ťažká vyraďovacia úloha, keď bude nasledovať Slovensko. Dokážu sa odraziť alebo bude tím strašiť absencia Novaka Djokoviča? Srbsko zápasí s dôsledkami Djokovičovej absencie na jeho daviscupovom turné.

READ  Andy Murray tweetuje o tenistke Peng Shuai?

Keď hovoríme o mieste pobytu Novaka Djokoviča, kapitán srbského národného tímu Viktor Troicki prezradil, kde je teraz Joker.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Viktor Troicki odhaľuje miesto pobytu Novaka Djokoviča

V rozhovore sa prihlásil kapitán srbskej tenisovej reprezentácie Viktor Troicki, ktorý hovoril o mieste pobytu Srba. Na otázku, či sa k nim Srb pripojí na tribúne v zápase Davisovho pohára, kapitán navrhol, že je doma a užíva si chvíľu s rodinou.

V dôsledku toho sa možno nebude môcť zúčastniť zápasu alebo povzbudiť tím z tribúny. „Neverím, že príde, je v Španielsku s rodinou. Troicki povedal rozhovor na otázku, kde je Srb.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Pozrite si tento príbeh: „Chcem počuť pravdu…“ – Úprimné priznanie bývalého trénera o tom, aké čarovné je byť v prítomnosti Rogera Federera

Srbsko, ktoré bolo pred napínavým stretnutím na pokraji divokej karty, tak teraz čelí vážnej hrozbe odchodu z Davisovho pohára. Podarí sa im zmeniť remízu s Jokerom? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close