Svet

Okolo móla Santa Monica Pier sa rozprestiera nový obrovský festival jedla, debutujúci v marci – NBC Los Angeles

Čo treba vedieť

  • Los Angeles Wine & Food Festival, nový festival jedla, debutuje 1. až 3. marca 2024 na móle Santa Monica Pier
  • Vstupenky budú dostupné v januári
  • Oslava plná šéfkuchárov sa odohráva počas umeleckého týždňa hranoliek

Jedlo Santa Monica Pier je A) niečo na paličke a/alebo B) práškový cukor a/alebo C) sladké, vyprážané a dekadentné.

Ale veľkolepé prostredie – a veľkolepé, to naozaj je vďaka svojim obrovským výhľadom na more, jemným odtieňom západu slnka a športovým vibráciám zo starej školy – z neho robí ideálne miesto pre chuťovú hostinu, ktorá zahŕňa rôzne kulinárske zážitky. .

Takýto zážitok debutuje koncom zimy počas Los Angeles Frieze Week, oslavy zameranej na umenie, ktorá sa objaví po celom meste.

A pôžitkárska udalosť, ktorá sa stane? Volá sa LFestival vína a jedla v AngelesOchutnávka posledných dní Fries Week, 1., 2. a 3. marca, začína pri dominante Santa Moniky.

Účastníci si užijú neobmedzené ochutnávky od viac ako 30 šéfkuchárov denne, vrátane originálnych jedál od viac ako 15 špičkových talentov, neobmedzené množstvo vzoriek nápojov od viac ako päťdesiatich značiek piva, vína a destilátov, umelecké spolupráce, DJ sety a ďalšie. Uviedli organizátori.

Medzi zúčastnených šéfkuchárov patria Natalia Vallejo, Ben Ford, Duff Goldman a celá galaxia ľudí, ktorí dokážu rozprávať.

Ďalším vrcholom je projekt Artist Plate Project, snaha získať peniaze na „priamy prospech organizácie a poskytovanie potravín, krízových služieb, bývania a inej kritickej pomoci tisícom ľudí, ktorí zažívajú bezdomovectvo a nestabilitu.“

Platne na displeji sú k dispozícii na zakúpenie.

Vstupenky na festival sa začnú predávať v januári; Vyhľadávanie Lahodné detaily Bude tiež vydaný v najbližších týždňoch.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close