Svet

Živá brutalita! Hviezda TikToku (30) je mŕtva, manžel ju upálil

Ďalší klip šokoval používateľov video platformy TikTok. Ako nedávno informoval British Daily Mail, počas živého vysielania bola v západnej Číne zaživa upálená mladá žena. Na TikToku sa volala Black Girl Rahm, v skutočnom živote bola známa iba ako Ram. Mala iba 30 rokov.

Najprv upadla do kómy

Keď sa Black Girl Rahm chystala nahrávať video TikTok, jej nahnevaný bývalý manžel údajne vnikol do rodinného domu. V jednej chvíli bol Ram stále viditeľný, v druhej podľa denníka Daily Mail obrazovka zatemnila a bolo počuť iba desivé výkriky. Bývalý manžel údajne pred rodinou podpálil 30-ročného mladíka. Popálila sa na 90 percentách tela a upadla do kómy.

Utrpela ťažké popáleniny

Podľa Daily Mail sa brutálny útok stal 14. septembra. Matka dvoch synov bojovala o život dva týždne. Dokonca bolo zriadené darovacie miesto, ktoré malo zbierať peniaze na pokrytie zdravotných potrieb Rama. Zhromaždil sa zhruba milión juanov (viac ako 125 000 eur), zranenia však boli príliš vážne. 30. septembra bola hviezda TikToku Black Girl Rahm vyhlásená za mŕtvu.

Vražda pre pomstu?

Raminov exmanžel, ktorého polícia identifikovala ako Tanga, bol zatknutý pre podozrenie z úmyselnej vraždy. Ďalšie správy v médiách naznačujú, že útoku predchádzala rozvodová bitka. Kvôli domácemu násiliu sa 30-ročná žena zjavne chcela zbaviť svojho manžela.

Iba koncom augusta otriasla rovnako šokujúcim klipom používateľov TikToku a vyvolala rozruch na sociálnych sieťach. Tridsaťtriročný bývalý vojak Ronnie M. streamoval svoju vlastnú smrť naživo online. Predtým údajne muž stratil prácu a svoju priateľku.

READ  Katalánski separatisti blokovali železnice, požadovali nové referendum a amnestie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close