Technológie

OLED Bravia TV od Sony s hernými funkciami PS5 môže byť váš za dobrú cenu

Obrázok: Busch Square

Možno ste vynechali rad Sony OLED Bravia XR A80K, pretože, povedzme si úprimne, konvencie pomenovania televízorov sú mätúce a existuje veľa podobných modelov. Tento panel je však pozoruhodný, pretože obsahuje automatické mapovanie tónov HDR (ktoré tvrdí, že zlepšuje kvalitu obrazu) a automatické prepínanie žánrov (exkluzívne herné funkcie pre PS5, ktorých cieľom je zabezpečiť, aby ste boli vždy v správnom režime, bez ohľadu na to, čo práve robíte). robíte na svojej konzole). Hrá to nejakú klasickú synergiu Sony, nie?

Každopádne, ak hľadáte nový panel, 55” verzia tejto obrazovky je momentálne o 35 percent nižšia. Amazon, čím ušetríte 700 dolárov, ktoré vám otvoria oči. To znižuje celkovú cenu z 1 999 USD na 1 298 USD. Ušetriť môžete aj na 65” a 77” variantoch, tie však bohužiaľ nie sú až také veľké. Všetky sme ich však prepojili nižšie:

Upozorňujeme, že niektoré externé odkazy na tejto stránke sú pridružené odkazy, čo znamená, že ak na ne kliknete a uskutočníte nákup, môžeme získať malé percento z predaja. Viac informácií nájdete v našej publikácii FTC.

Pokiaľ ide o recenzie, táto obrazovka je vysoko hodnotená. Ako rešpektovaná hardvérová platforma Tomov sprievodca Poznámky, hoci panel nie je dokonalý, má vynikajúcu kvalitu obrazu a silný zvuk. Upozorňujeme však, že jeho vstupné oneskorenie je trochu na vysokej strane, čo znamená, že nie je vhodné pre tieto tesné a rýchlo reagujúce súťažné hry.

READ  Vybrať si Xbox Series X, alebo Xbox Series S konzolu?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close